Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Legend of the Northern Blade

Seri güzel ama çok dağınık ilerliyor. Bir de olaylar ve geçişler çok hızlı. Sırf pat küt bir şey okumak isteyenler zevk alır ama kurgusal açıdan okumak isteyenler ise seriden pek lezzet alamayabilir.

Bölüme gelecek olursak, Sessiz gece lideri hızlı harcandı. Olay yerine gelen Mu Won da daha toy, karşısındaki ile klasmanı farklı. Biraz dayak yemesi fena olmaz.
Cümle doğruda profilde JinWoo olunca baya komik duruyor.

Cümle doğruda profilde JinWoo olunca baya komik duruyor.
Güzeldi bu ancak cümle değil, yorum olacaktı o.

Profil fotosu olarak keyfekeder, anlık beğendiğim bir şeyi de koyabiliyorum. Pek aktif olmadığımdan ve üşengeçliğimden de uzun süre değiştirmem. Yoksa seri ve karakter mükemmel olduğu için değil. Farklı anladıysam da bana cümleni açarsın anlamış olurum.

Şunu da ekleyeyim, bir novel serisinin sadece webtoon halini okuyorsam, seriyi kitap olarak okumaya layık görmediğim içindir. ;)

Sessiz gece çok hızlı harcandı ya. Organizasyon açısından yani. Komutanları askerleri çok hızlı yok oldu. Kuzey bunlar için teknikler geliştirmiş eşi benzeri olmayan göremedik bile neydi bunlar. Adamlar şehri bile o şekilde inşa etmişti. 2 kurucu kardeşin kapışmasını uzun beklemedim zaten en güçlülerin çarpışması kısa sürer bu normal lakin ki bizim oğlan erken geldi. Dayak yiyecek yemeli de amma kim kurtaracak onu ? Sonu tatmin etmeyecek gibi...

Dam en son bunun kızı gebertmişti. Yul cheon ile dövüşmeye gidicem vs diyordu. 182'de o gelir diye tahmin ediyorum.

Olabilir belki kendini patlatip kurtarma gibi ya da çok küçük ihtimal ama gücünü paylasabilse mu won ile belki moyong'u yenicek güce erismese de yenebilecek potansiyele erisebilir.
Kendi gücünü paylaşıp, ortalığı dağıtacak gibi duruyor. Zaten kılıcı da kırıldı. Sonrasında Soo-Cheon ile beraber bir 2v1 göreceğimize emin gibiyim nedense.

Kendi gücünü paylaşıp, ortalığı dağıtacak gibi duruyor. Zaten kılıcı da kırıldı. Sonrasında Soo-Cheon ile beraber bir 2v1 göreceğimize emin gibiyim nedense.
Bende öyle düsünüyorum. teke tek güç yetirmek zor. Sessiz gece ve gökleri tamamen bitirdikten sonra en sona birakabilir yazar bu vs'yi. Çok kimse kalmadi geriye.

Farkli bir seneryo olarak mu won yenilmek üzereyken yolda olan hae sol yetisir ve araya girer kendini feda eder. Mu won bu sekilde bir uyanis tarzi bir güçlenme alir. Bu arada sessiz gece lideri kalan gücüyle kaçma firsati verir belki gücünüde o ara paylasabilir. Mu won tabi kafa gidik ama hae sol'un yanindaki çocuk mu won'u oradan götürür. Hae sol ile alakali birkaç seneryo da olusabilir sessiz gece cadisinin da içinde oldugu.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık