Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Legend of the Northern Blade

Mu won çok rahat ezmisti geçen bölüm, bayagi güçlendi derken, yazardan hemen bi Dam so cheon atagi geldi :) Belkide limitlerini geçti bu bölümle moyong'un dedigi gibi.

Her ne kadar Mu won ve Dam güçlensede mevcut güçleriyle belki 2'si beraber Moyong yul cheon'u alamayabilir. Farkli bir seviye hala. Diger taraftan 4 gök ve sessiz gece cadisi ve yanindakiler duruyor. Daha da güçleni eklerdir.

Hepsi indiginde sadece Moyong yul cheon mu yoksa o aileden baska kisiler veya farkli baska karakterlermi gelecek belli degil ancak Moyong öncesi veya sonrasi Mu won vs. Dam olma ihtimali de var.

Çizimler zaten efso, hikaye olarak da çok dagitmadan ilerliyor. Ne kadar devam edicek belli degil ama çok kalmadi gibi. 50-60 bölüme bitebilir hikaye.

Oyy lider diyor. Gelen 2 cenevar da baya güçlü gibi. Şindi güzel oldu...
Bu sessiz gece lideri ise muhtemelen 2 gökten de güçlüdür ve yazar hafiften almaz da tam gaz gider ise muhtemelen 2 gök gg.

Moyong çocuklari beklenilenden güçsüzler. Moyong kız öldü, bu bölüm biri daha gidecekti izin vermedi 2 gök ama sessiz gece lideri tahminen 2 gök'ü ezer ve Moyong çocuk ta gg. Yavas Moyong yul cheon'a geliyor.

Taze.....
Asıl çeviren site dururken botlarla otomatik olarak her şeyi çalanları linkleme
Legend of the Northern Blade Chapter 176 – Luminous Scans

Asıl çeviren site dururken botlarla otomatik olarak her şeyi çalanları linkleme
Legend of the Northern Blade Chapter 176 – Luminous Scans
Bölüm hangisinde erken geldi ise ona bakiyorum. Bu siteyi biliyorum arada çalismiyor. Dikkat ettigim birsey degildi yeni farkettim. Çevirisi olan baska site varmi bilmiyorum.

https://mangatype.com/manga/dj3213554c176
Örnegin bu sitenin translate çevirisi var ve hizli, zaten orjinal halinden çeviriyor türkçe dahi var. Bunu atar geçerim. Gerek yok beklemeye. Bu da orjinalden aliyor muhabbeti gibi birsey olursa korecesini atarim :)

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık