Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

League of Legends: Wild Rift (2020)

Kaybetse bile gerçekten oynayanların çabasını fark edip "Şerefli Bir Yenilgi" yazısını veriyor ya orada tav oldum işte.

Oyuna hesabınızı bağladığında verdiği ödülleri alabildiniz mi? Şampiyon küreleri, kostümler falan?
Aldım. Event kısmından alınıyor onlar. Hepsini aldıktan sonra kaybolduğu için adını hatırlayamadım şimdi eventin. 4-5 parça halindeydi, oyun oynadıkça açıldılar.

Aldım. Event kısmından alınıyor onlar. Hepsini aldıktan sonra kaybolduğu için adını hatırlayamadım şimdi eventin. 4-5 parça halindeydi, oyun oynadıkça açıldılar.
Bende 2. ödül kısımında takıldı orası. Maç atıyorum ama ödülü vermiyor. 10 level oldum ama hala o ikinci ödül yerinde kaldı... Neden olabilir fikrin var mı? :I

Bende 2. ödül kısımında takıldı orası. Maç atıyorum ama ödülü vermiyor. 10 level oldum ama hala o ikinci ödül yerinde kaldı... Neden olabilir fikrin var mı? :I
Kaç maç oynadın? Ben de neye göre verdiğini anlayamadım açıkçası. Gece yaklaşık 7-8 el normal maç attığımda hepsi tamamlanmış gözüküyordu.

ahriye luden rabadon bide bi item daha çıktım adını hatırlamıyom ama vurmuyo çar master çok saçma olmuş ölümsüz bide oynanışı pcden daha kolay xd kuleler çok çabuk ölüyor tamam mobil oyun süresi kısa olur ama 2 dkda da oyun bitti be

Kaç maç oynadın? Ben de neye göre verdiğini anlayamadım açıkçası. Gece yaklaşık 7-8 el normal maç attığımda hepsi tamamlanmış gözüküyordu.
10 level oldum işte, tahmini 10-12 maç atmışımdır. Görevdeki ok işaretine tıklayarak oyun odasına yönlendiriliyorum, maçı atıyorum ama yine de saymıyor ve ödülü vermiyor, saçmalık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık