Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Ben iyi oynarken @Arthur Morgan Ya ölümcül tempoyu kaldırmılşar, 1 levelda artık vurmuyor. Vlad ı da bitirmişler. Vlad'ında build i kalmadı be. Çarı çöp ettiler.
(O sırada 2'de 2. 3'de 3.)

Ben boşluğa R atıp hiçbir şey olmadığında @Arthur Morgan HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH (Zoomlama) HAHAHAHAHAHAHA. Nefes alış. Bavs la beraber dalga geçmeye devam...

Oyundaki yeni fobim Arthur ile oynarken malphite r si atmak oldu...

Ben iyi oynarken @Arthur Morgan Ya ölümcül tempoyu kaldırmılşar, 1 levelda artık vurmuyor. Vlad ı da bitirmişler. Vlad'ında build i kalmadı be. Çarı çöp ettiler.
(O sırada 2'de 2. 3'de 3.)

Ben boşluğa R atıp hiçbir şey olmadığında @Arthur Morgan HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH (Zoomlama) HAHAHAHAHAHAHA. Nefes alış. Bavs la beraber dalga geçmeye devam...

Oyundaki yeni fobim Arthur ile oynarken malphite r si atmak oldu...
Aynı adamları 2 kere güzel dövdük ama hsjshsksh @Sabo nun bir sudeyi tutamadınız demesine çok güldüm ya

Dün ilk iki elde mid top ve Jung in sakin sakin oynarken Botun agresifligi izlemek cok keyifliydi. Sabo ve keko muthis ikili oldular kfkdkdk
İyi ikili oldular ya. Senna kompları bence çok op. Laneyi alamasalar bile tf de çok iş yapıyorlar.
O sc velkoz yüzünden klavyeyi kıracaktım neredeyse nasıl zulmetti öyle botta...
Sude takımı şu şekil sırtladı:d
O velkoz harbi çok gıcıktı. Adamın dodge stilini çözüp öyle skill atıyorum bu sefer kısa mesafedeyken bile bambaşka şekilde yapıyor ve spacingi robotikti. Skill atışı da tuhaftı. Çok belli oluyordu. Vanguard mıdır nedir kırmışlar sanırım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık