Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Adam kaçırmazsa side step ile imkânsız bence. Maksimum menzilden atarsa ve atacağını belli ederse belki.
Dodge taktikleri var belli bir eloya kadar skill bile yemezsin ful odakta. Joey ben kayle oynadığımda focus olduğumda bir tane e tutturamadı. O maçtan sonra bana çok sormuştu script mi diye

Yorick E'si kolay dodgelanıyor zaten.
Turnuva da focus olduğumda @Vvv bana bir tane cas ultisi tutturamadı. Dodge teknikleri ve biraz da refleks lazım.
Velkoz q'su dodgelayabilir misin ?
Focus olayım gel arama tutturamazsın kolay kolay. Farklı açılardan atarsan gerekli refleksi veremeyebilirim ve illa yerim ama çoğunu dodgelerim. Benim en çok yediğim skill ler hook oluyor onun sebebi de zamanında bir duom vardı. Çocuk gördüğüm en iyi th di açık ara. Yüksek elo dayken aynı anda oyun bul derdik ve bazen karşıma gelirdi. Ne yaparsam yapayım tuttururdu. Fobi oldu artık dodgeleyemiyorum hook. Özel oyunda birkaç kere denedik hatta yok yani adam çok iyi sanki zihnimi okuyordu.

Turnuva da focus olduğumda @Vvv bana bir tane cas ultisi tutturamadı. Dodge teknikleri ve biraz da refleks lazım.

Focus olayım gel arama tutturamazsın kolay kolay. Farklı açılardan atarsan gerekli refleksi veremeyebilirim ve illa yerim ama çoğunu dodgelerim. Benim en çok yediğim skill ler hook oluyor onun sebebi de zamanında bir duom vardı. Çocuk gördüğüm en iyi th di açık ara. Yüksek elo dayken aynı anda oyun bul derdik ve bazen karşıma gelirdi. Ne yaparsam yapayım tuttururdu. Fobi oldu artık dodgeleyemiyorum hook. Özel oyunda birkaç kere denedik hatta yok yani adam çok iyi sanki zihnimi okuyordu.
Q'nun nereden geldiği belli olmayacak gerçek reflekslerin ortaya çıkacak bakalım gerçekten iyi misin ? 😂😂

Q'nun nereden geldiği belli olmayacak gerçek reflekslerin ortaya çıkacak bakalım gerçekten iyi misin ? 😂😂
Kapışalım cavidim. Reflekslerimi güçlendir heksheosjs prime dönemime geri getir beni hekehishsijs ulan özel oyunlarda bu tarz şeylere çalıştığım aklıma geldi. Ne hayatsız bir 14-15 yaşında bir veletmişim hdksjks

velkoz q sunu dodgelamakta bir şey yok zaten minyonların arasında durursan velkoz q su minyon içinden geçmiyor. velkoz koridoru iterse kule altı q sunun düz şekilde giden kısmını dodgelamaj zor ama yana ayrılan kısımları dodgelamak yine kolay

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık