Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

En son baktığımda -16 wattpad hikayelerinden hallice fanfic hikayeler vardı lolde. Zorlaya zorlaya bir evren benimsettiler demek tüketiciye :hhh:
Her şampiyon karanlık fantezi serisinden çıkmış olsun istiyorlar. Benim main de "bu ne abi, kanalizasyon atığını şampiyon yapmışlar" diye eleştirildi mi acaba zamanında?

Bu arada okudum da cevap yazmamıştım evet tüm heroların skillerini bilmek absürt bir şey değil olması gereken bir şey hatta. Yeni çıkan herolar hariç ezbere sayarım özellikle mao gibi her dönem oynanan karakteri bilmemek ayıptır

Her şampiyon karanlık fantezi serisinden çıkmış olsun istiyorlar. Benim main de "bu ne abi, kanalizasyon atığını şampiyon yapmışlar" diye eleştirildi mi acaba zamanında?
95ıq geeklere hikayeler yazdırırsan böyle sonuçlar kaçınılmaz ya. Günün sonunda orjinal bir evren yaratacağım diye çıktığın yolda eşeğin kıçına benzeyen bir şey çıkıyor ortayaasdfasDFLJASD

Bu arada okudum da cevap yazmamıştım evet tüm heroların skillerini bilmek absürt bir şey değil olması gereken bir şey hatta. Yeni çıkan herolar hariç ezbere sayarım özellikle mao gibi her dönem oynanan karakteri bilmemek ayıptır
Joey eksiksiz derken mesela Zac'in E skillini hareket ederek bozunca bekleme süresinin yarısının iade olması gibi ufak detayları kattı muhtemelen. Bu şekilde de hepsini bilen kişi vardır ama absürt bir durum bence. Oyunu iyi oynamak için her karakteri bu kadar detaylı bilmeye gerek yok ama.

Yav arkadaş sen hala bazı şeyleri yanlış algılıyorsun.Zacten bahsettiğini varsayıyorum ve zacin kendine has bir hikayesi var türünün tek örneği.Ama bunlar darkin.Yani hali hazırda olan bir hikaye ve grup bunlar.Yükselmiş ilah savaşçılar diyorsun kendilerini silahlarına hapsedilmiş olarak bırakılan ve ortaya çıkmayı bekleyen kendilerine kullanabilecekleri bedenler arayan hatta bu bedenleri çoğu zaman küçük gören beğenmeyen kibirli tipler olarak tasarlayan riot köpek olmuş darkin sunuyor.Farklı hebele hübele yapmadan önce bence biraz darkin genellemesine bakıp tutarsız işler yapmalarına baksan keşke.

bana göre önemli olan şey sampiyonun skilleri ile tarzının uyumlu olması. mesela gankplank tasarım harikası her skilli karakteri öyle bi bütünlüyor ki sanki öyle bi karakter gerçekten var. uyduruk konsepti olmayacak yani. samira kled urgot neeko ashkan corki rell sett ahri aatrox bu karakterler bana cok uydurma gelirken, vayne fiora gankplank vladimir yasuo bard braum qiyana ryze azir bu çarlar doğal ve skilleriyle cok iç içe geçmiş geliyorlar.

bana göre önemli olan şey sampiyonun skilleri ile tarzının uyumlu olması. mesela gankplank tasarım harikası her skilli karakteri öyle bi bütünlüyor ki sanki öyle bi karakter gerçekten var. uyduruk konsepti olmayacak yani. samira kled urgot neeko ashkan corki rell sett ahri aatrox bu karakterler bana cok uydurma gelirken, vayne fiora gankplank vladimir yasuo bard braum qiyana ryze azir bu çarlar doğal ve skilleriyle cok iç içe geçmiş geliyorlar.
Ahri'nin skill seti gayet uyumlu bence. Diğerleri konusunda haklısın.

Joey eksiksiz derken mesela Zac'in E skillini hareket ederek bozunca bekleme süresinin yarısının iade olması gibi ufak detayları kattı muhtemelen. Bu şekilde de hepsini bilen kişi vardır ama absürt bir durum bence. Oyunu iyi oynamak için her karakteri bu kadar detaylı bilmeye gerek yok ama.
Ufak detayları bilmeyebilirsin ama neler yaptığını ve skillerini de bilirsin ya. 1 yıl falan oynasan ekstra bir çaba sarfetmeden öğrenirsin zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık