Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

14.2 yamasında top lane de en az oynanan şampiyonlardan biri. Kazanma oranı da düşük. Buff gelmesi iyi olmuş.

Yorick'in hikayesini hiç okumuşmuydun. Mahvolmuş kraldan intikam almaya çalışıyor ve onu arıyor. Mahvolmuş kral da Viego. Bak:
Defalarca okudum, Viego ile olan olayını da biliyorum. Hatta Yorick ultisinin Viego'nun karısı olduğuna dair pek çok teori gördüm. Doğruluğu var mıdır bilmiyorum ama.

Defalarca okudum, Viego ile olan olayını da biliyorum. Hatta Yorick ultisinin Viego'nun karısı olduğuna dair pek çok teori gördüm. Doğruluğu var mıdır bilmiyorum ama.
Doğru olabilir gerçekten de. Sis'in hanımı adı işte. Hikayede de Kara Sis diye geçiyor. Kara sis de Viego karısını canlandırmaya çalışırken oluşuyor. Yorick de intikamı için Kara sis i kontrol ediyor ve amacı için onu kulanmaya karar veriyor.

Doğru olabilir gerçekten de. Sis'in hanımı adı işte. Hikayede de Kara Sis diye geçiyor. Kara sis de Viego karısını canlandırmaya çalışırken oluşuyor. Yorick de intikamı için Kara sis i kontrol ediyor ve amacı için onu kulanmaya karar veriyor.
Ben daha çok bunu düşündürtmeye çalıştıklarına inanıyorum, muhtemelen Sisin Hanımı Viego'nun karısıyla uzaktan yakından alakasız biridir. Bunu muhtemelen öğrenemeyeceğiz ama.
Riot sadece ponçik çarlar üzerinde duruyor, gölge adalar kaotik ve insanın içini daraltan bir atmosfere sahip olduğu için animelerde ve sinematiklerde yer bulamıyor ne yazık ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık