Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Maçları tekrar izleyelim istersen. Yok olduk botta. Botu kaybetmesek belki kazanırdık zaten.
Keko ile bota gittiğimiz maçı diyorsun galiba. Biz Keko ile botta iyiydik ya çok fazla ezilmişliğimizi hatırlamıyorum ama senden dayak yedik yani orası aklımda ezilmemiş olabiliriz.

Bu arada bavsın kurduğu takımlar en dengeli olandı. 2. turnuva dengeli falan değildi a takımı fazla güçlüydü. 2 tane çok iyi oyuncuları üstüne kf nin en iyilerinden biri king ve diğer takımların zayıf halkalarından bariz daha güçlü olan botları vardı. Bizle berabere kalmaları benim hayvanlığımdı. Top laneleri çıkarsan her maç 15 te biterdi. C aşırı güçsüz. D inarinin performansıyla doğru orantılı, b de dengeli bir kadro gibi duruyordu ama a ve c takımlarının karışması lazımdı. Şu ana kadar bavs tan iyi kadro kuran görmedim

Top AP Varus'u ilk @Vvv de görmüştüm. Hiç top lane herosu gibi gelmediği için adama muhalefet etmiştim. Hala daha aynı düşünüyorum gerçi. Top lane savaşçıların lanesi ve öyle kalmalı:artiz:

Bu arada bavsın kurduğu takımlar en dengeli olandı. 2. turnuva dengeli falan değildi a takımı fazla güçlüydü. 2 tane çok iyi oyuncuları üstüne kf nin en iyilerinden biri king ve diğer takımların zayıf halkalarından bariz daha güçlü olan botları vardı. Bizle berabere kalmaları benim hayvanlığımdı. Top laneleri çıkarsan her maç 15 te biterdi. C aşırı güçsüz. D inarinin performansıyla doğru orantılı, b de dengeli bir kadro gibi duruyordu ama a ve c takımlarının karışması lazımdı. Şu ana kadar bavs tan iyi kadro kuran görmedim
ben daha iyisini yapana kadar en iyisi bu
1.arthur morgan
2.mcgill
3.sir crocodile
4.red
5.keko

1.king of the hell
2.erdemexi
3.bavs
4.sabo
5.laughtale

1. joey wheeler
2.beyblade
3. onur
4.keepr
5.psycho

1.berkay
2.inari
3.cavit
4.normierose
5.crowley

1.nie li
2.whitebear d
3.Vv
4. axosewhis
5.crocus

@Crowley senin main rolünde ne kadar muazzam oynadığını bildiğimden dedim. Mecburen otofil oynamıştın turnuvada. Yanında iyi bir adc le sup oynasan asla karşımda görmek istemem hdjsjksjs

Top AP Varus'u ilk @Vvv de görmüştüm. Hiç top lane herosu gibi gelmediği için adama muhalefet etmiştim. Hala daha aynı düşünüyorum gerçi. Top lane savaşçıların lanesi ve öyle kalmalı:artiz:
Sen sanıyorsun ki varus top da vayne gibi kiteleyerek kesiyor. Öyle değil kafa kafaya girerek kesiyorsun. Dariusmuş renektonmuş aklına gelen en kabadayı herolarını zorlanmadan kesiyor. 2 levelde dümdüz adamın üstüne koşup minyonların arasında tek atıyorsun. Ee al sana savaşcı işte 😄 Sadece 2 hero sıkıntı çıkartıyor. Jax ve kled o da. Belki biraz aatrox. Heronun asıl olayını çoğu kişi bilmiyor. Maraz yükü patlatmak skillerin bekleme süresini azaltıyor. Yani bu size 3 levelde bile ölmediğiniz sürece ve mananız bitmediği sürece sonsuz kombo yapma şansını tanıyor. Bu muhteşem güç. Çok maç attım s5 den beri oynuyorum ap varusu. Bu w değişikliği güçlü olan halini çok daha güçlü yapmış. Zaten güçlü olmasa korede ilk 10 da olmazdı oynamada. Şöyle diyeyim yorick ilk 30 da bile yok, Urgot ilk 50 de bile değil....

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık