Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Ksante mainlemeye başlıycam. Aşırı güçlü hero ama bir yerde tank hero. Solo carry için pek uygun değil takım da gerekli. Özellikle toptayken, karşıda feed adc kadar tilt olduğum bir şey yok . Keepr ım varken akar. Bot laneye bakmama gerek kalmaz. Hero da her şey var neredeyse. Şu an nerflü sanırım baya ama skill seti op.
lol de kendi elonda oynuyorsan solo carry diye lig atlama olamaz. önemli olan sürwkki bir şekilde ortalama üzeri performans göstermektir. try hard kasacaksan güzel pick yoksa kötü.

lol de kendi elonda oynuyorsan solo carry diye lig atlama olamaz. önemli olan sürwkki bir şekilde ortalama üzeri performans göstermektir. try hard kasacaksan güzel pick yoksa kötü.
Öyle ama kendi elondan düşükte oynuyorsan tank oynamaya gerek yok. Snowball heroları daha iyi ya da çok vuran herolar. Taşıma potansiyelleri daha fazla. Zümrütte falan cho gathı kolay kolay oynamam ama master ve ötesinde oynarım. Hem zevkli hem epey güçlü ama tüm takım kaybetmişken cho ile taşımak epey zor ama kindredle taşıma ihtimalin daha fazladır mesela. Kata main chall arkadaşımla smurf kasarken, ben o varken elmas 3 e kadar bir tane maç taşıyamadım mesela. Ben botta 2 0 oluyorum adam 7 0 olmuş mesela. Hep o taşıyordu. Seviyelerimiz de az çok eşitti ama smurf için o çok daha iyi bir heroya ve koridora sahipti. Botta tanımadığım elemanla oynuyordum. Arada gelip kata sup yapardı .d
Bunlar geliyor işte bu sezon. Kulelere vurduğun hasarı arttırıyorlar. Split push yapan herolar eskisinden güçlü olacak diyorlar ama bakalım.
Sadece görsel güncelleme gelcek sanıyordum. Red in falan tipini değiştiriyorlardı. İyi olmuş bu

14.1 yamasına baktım ap eşyaları daha güclü . özellikle su dikkatimi çekti. sırf yüzdesel olarak artık yüzde 70 büyü nüfusu kasmak mümkün . ayakkabı ve diğer itenlerden gelcek büyü nüfusunu saymıyorum bile 2 büyü nüfuzu ve liandry ile büyücülerin kabusu olan hp ve mr kasan ornn ksante gibi çarlara ciddi hasar verebilcez buna sevindim.

gözüme çarpan güçlü item’lar.

Hesabet. hem 20 ulti hızı veriyor hem de ulti kullanınca rakibin olduğu konuma ciddi miktarda hasar veriyor. buna cooldown gelene kadar anivia nın winrate’inin ciddi miktarda artacağını düşünüyorum anivia spam.

Yıldırım asası.
100 ap 10 büyü nüfuzu %5 hareket hızı.

bir şampiyona azami canının yüzde 35 i kadar hasar verdiğin zaman %25 hareket hızı kazandırıyor ve hareket hızınız bittikten sonra seviyeye bağlı 120-260(+%40 hasar alıyor) bir de hedef yıldırımla ölürse geniş bir alanda patlayıp yine hasar veriyor. çok güçlü.

gölge alevde çok güçlü ayrıca az canlı hedeflere çok fazla vuruyor. akali bunu sevecektir.

büyücü item’larının genel olarak hasarı yükseltilmiş ama çoğu item’dan can falan gitmiş sadece hasar kalmış. bu da dezavantaj artık mid lane ler daha kırılgan ve daha fazla vuracaklar.

Dövüşçü item’larından deneysel hexzırh coook güçlü. 30 ulti hızı ve ulti kullanınca %35 saldırı hızı + 15 hareket hızı. jax ve Yi’ye cok yakısacak. tryndamere fiora falan da bunla çok güclüler.

onun dışında extra bir şey göremedim, shojin’e yeni pasif gelmiş yetenek tutturunca ekstra ilave hasar diye de dövüşçüler niye yetenek tutturunca ilave hasar veriyor saçma geldi. suikastçi ve adc item’ları aynı gibi suikastçi item’ları baya güçsüz kalmış ..

• Like
Tepkiler: Vvv
14.1 yamasına baktım ap eşyaları daha güclü . özellikle su dikkatimi çekti. sırf yüzdesel olarak artık yüzde 70 büyü nüfusu kasmak mümkün . ayakkabı ve diğer itenlerden gelcek büyü nüfusunu saymıyorum bile 2 büyü nüfuzu ve liandry ile büyücülerin kabusu olan hp ve mr kasan ornn ksante gibi çarlara ciddi hasar verebilcez buna sevindim.

gözüme çarpan güçlü item’lar.

Hesabet. hem 20 ulti hızı veriyor hem de ulti kullanınca rakibin olduğu konuma ciddi miktarda hasar veriyor. buna cooldown gelene kadar anivia nın winrate’inin ciddi miktarda artacağını düşünüyorum anivia spam.

Yıldırım asası.
100 ap 10 büyü nüfuzu %5 hareket hızı.

bir şampiyona azami canının yüzde 35 i kadar hasar verdiğin zaman %25 hareket hızı kazandırıyor ve hareket hızınız bittikten sonra seviyeye bağlı 120-260(+%40 hasar alıyor) bir de hedef yıldırımla ölürse geniş bir alanda patlayıp yine hasar veriyor. çok güçlü.

gölge alevde çok güçlü ayrıca az canlı hedeflere çok fazla vuruyor. akali bunu sevecektir.

büyücü item’larının genel olarak hasarı yükseltilmiş ama çoğu item’dan can falan gitmiş sadece hasar kalmış. bu da dezavantaj artık mid lane ler daha kırılgan ve daha fazla vuracaklar.

Dövüşçü item’larından deneysel hexzırh coook güçlü. 30 ulti hızı ve ulti kullanınca %35 saldırı hızı + 15 hareket hızı. jax ve Yi’ye cok yakısacak. tryndamere fiora falan da bunla çok güclüler.

onun dışında extra bir şey göremedim, shojin’e yeni pasif gelmiş yetenek tutturunca ekstra ilave hasar diye de dövüşçüler niye yetenek tutturunca ilave hasar veriyor saçma geldi. suikastçi ve adc item’ları aynı gibi suikastçi item’ları baya güçsüz kalmış ..
Hepsi nerflencek. Büyücülerin tank eritmemesi lazım. Kırılgan hedeflere de yarım attıracak itemler geliyor. Bu itemler ct play şansını yok ediyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık