Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

ben kötü oyuncuyum ama daha kötüleri takımımıa düşünce bir gülme geliyor bana. Destek olduğum halde ben 14'üm üst 15 geri kalanlar 13 lvl.

Euweste geçtim. Bırak küfürü yazı yazan bile yok 😄. En fazla bazen bazı oyuncular sinyal spamlıyor o kadar. Oyuna daha rahat odaklanabiliyorum böylelikle daha fazla zevk alıyorum. Global oyunları daha iyi ayrık ittirirken saçma sapan dalmıyorlar.
Tr de tp atacak ward bulamıyordum çoğu zaman, dakika farm yapmaya başladım bu sayede.

Euweste geçtim. Bırak küfürü yazı yazan bile yok 😄. En fazla bazen bazı oyuncular sinyal spamlıyor o kadar. Oyuna daha rahat odaklanabiliyorum böylelikle daha fazla zevk alıyorum. Global oyunları daha iyi ayrık ittirirken saçma sapan dalmıyorlar.
Tr de tp atacak ward bulamıyordum çoğu zaman, dakika farm yapmaya başladım bu sayede.
Er meydanından kaçmışsın diye yorumladım.

İyi yapmışsın. Çoluk çocuğun sürekli annelere küfür ettiği ortamda oyun oynanmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık