Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

q e yi e e ile q w yu da e w ile kombo yapmak iyi oluyormus. q q yu kombolamaya gerek yok zaten.
we-R-ew-qw bu kombo çok sağlam. Ulti slowuyla beraber ew da tutuyor sonrasında qw zaten garanti. Araya we oto atack sıkıştırsan birde pasif 2 kere patlayabilir denemek lazım.

@Vvv diamond a 76 lp kaldı . en iyi versiyonumla oynuyorum suan try hard.

• Like
Tepkiler: Vvv
Tebrikler kardeşim. İyi geliştiriyorsun kendini. Zevkli olan da bu gelişme aşaması oluyor. Zevkini çıkar 🙂
Elmasa çık peşinden gelicem 😄

Tebrikler kardeşim. İyi geliştiriyorsun kendini. Zevkli olan da bu gelişme aşaması oluyor. Zevkini çıkar 🙂
Elmasa çık peşinden gelicem 😄
en son s10 da oynuyordum max plat 2 görmüştüm suanda eski plat 1 i zümrüt 1 sayarsak peak ligimde regular sekilde oynuyorum. zümrüt 4 falan basit gelmeye başladı. dia 4 seviyesinde oynuyorum suanda sadece çerçeve almak kaldı.

Gerçek kanserlerin olduğu eloya az kalmış. Eskiden d5-3 facia elolardı. Muhtemelen hala aynıdır. Yığılma aşırı fazla oluyordu. Dia 2 olan biri dia 5 ten 2 kat daha iyi oyuncuydu. Toxicliğin flame in bilerek beslemenin vs zirvesidir o elolar.

Masterda rekabet çoktu. Sürekli elmasa düşüp çıkan tonla insan vardı Gm getirerek bir nebze yığılma azalmıştır herhalde. Master ve chall arasında da seviye farkı barizdi hatta kendi gözlemim chall da bile seviye farkları oluyordu. Mesela top 50 bana fazla geliyor gibi hissediyordum ama 110 un altıda tam tersiydi. Özellikle top 10 daha özeldi. İlk kez dia seviyesine çıkacağın için burada epey bir süre kalacaksın bundan kaçış zordur ama lig kasma gibi bir hedefin varsa ilk önceliğin burada tutunmak ardından elmas 3 e çıkmak olmalı. Zaten artık d4 ten başlıyorsun bir nebze daha kolay. Ordan sonra işler epey zorlaşacak. Ben arkadaşımla smurf kasarken 2 chall oyuncu bile hatrı sayılır oyun kaybediyorduk.

Master hedefliyorsan en azından bir sezon burada kalma olasılığının çok yüksek olduğunu bil. Hemen hemen herkesin elmasta kötü anıları vardır. Elmas artık iyi oynuyorum denilebilecek bir seviye ama master ve üstüne göre de epey düşük kalıyor. Tam anlamıyla bir eşik noktası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık