Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Gelişiyorsun devamlı ama hesabına gelen lp azsa o zaman zorlar.
Ben senin yerinde olsam 30 level unrank hesap bulurum.
Her maçi tryhard oynarak güzel bir winrate yakala elmas ol bırak.
Bavs en iyisini yapıyor bence. Şuan olduğu lig en iyi halinin hakettiği lig değil. Ortalamsının karşılığı olan lig. Çok maç atınca böyle oluyor ortalamanın olduğu ligde kalıyorsun ki bence iyi birşey bu.
Senin dediğin gibi yapıp chall olanlar benim gözümde gerçek chall değiller ve açık açık söylüyorum elo köpeğiler. Adamlar hesap açıyor duo girip normal oyunlarla mmr yükseltiyorlar. Sonra dereceli maçlarda en iyi 1-2 herolarını alıp 2 kişi elo kasıyorlar. Yüksek bir wr ile rahat bir şekilde master oluyorlar. Belli bir yerden sonra da sadece erimeye girmemek için haftada 1 oyun atıyorlar. Günde 10 saat chall de soloq atan adam ile haftada 1 maç atarak erimeye girmemek için uğraşan adam arasında dağlar kadar fark vardır.
Gerçek chall oyuncusu nasıl ki şuan bizler rahat rahat kendi liglerimizde oynuyorsak onunda chall de rahat rahat takılması lazım. Öyle biri olmaz diyebilirsiniz yani. Ama var böyle bir tanıdığım da vardı. Zaten benim dediğim tarzdakilerin sayısı chall de olanların %1 bile etmiyor. Adam chall de yeni hero çıktığında hero deniyordu gerisini siz düşünün.

Kekemin seviyesi mi 😲 Abartmayın da. Kekemin seviyesine gelmesi için en az 5 yılı daha var. Önce onun prime dönemini yakalaması sonra oyunu bırakıp yıllanma dönemine girip o oyundaki olgunlaşmayı yakalaması lazım. Zor iş...
Zaten kendini ispatlamıs bir oyuncuysa hızlı kasmak için dediğimi yapabilir de.Diger türlü haklısın.
Zaten çoğu iyi pro oyuncu challenger eloda bile zorlanmıyorlarki,direk maçı yokediyorlar.
Challenger üstü elo olsa çıkarlar direk xd

Bavs en iyisini yapıyor bence. Şuan olduğu lig en iyi halinin hakettiği lig değil. Ortalamsının karşılığı olan lig. Çok maç atınca böyle oluyor ortalamanın olduğu ligde kalıyorsun ki bence iyi birşey bu.
Senin dediğin gibi yapıp chall olanlar benim gözümde gerçek chall değiller ve açık açık söylüyorum elo köpeğiler. Adamlar hesap açıyor duo girip normal oyunlarla mmr yükseltiyorlar. Sonra dereceli maçlarda en iyi 1-2 herolarını alıp 2 kişi elo kasıyorlar. Yüksek bir wr ile rahat bir şekilde master oluyorlar. Belli bir yerden sonra da sadece erimeye girmemek için haftada 1 oyun atıyorlar. Günde 10 saat chall de soloq atan adam ile haftada 1 maç atarak erimeye girmemek için uğraşan adam arasında dağlar kadar fark vardır.
Gerçek chall oyuncusu nasıl ki şuan bizler rahat rahat kendi liglerimizde oynuyorsak onunda chall de rahat rahat takılması lazım. Öyle biri olmaz diyebilirsiniz yani. Ama var böyle bir tanıdığım da vardı. Zaten benim dediğim tarzdakilerin sayısı chall de olanların %1 bile etmiyor. Adam chall de yeni hero çıktığında hero deniyordu gerisini siz düşünün.
bu sezon zümrüt 2 84 lp ye kadar çıktım bir maç daha kazansam peak rankım olacaktı. prem var beni elmasa kadar çok rahat cıkarır da, onla çok girmiyoruz benim kadar oynamıyor . bakalım ..

@Vvv taliyah a sardım çok güzel çar değil mi , sürekli hasar var burst var push u iyi early iyi mid iyi late iyi ana hasar kaynağının cd sıfır gibi bir şey, roam ı güçlü alan kontrolü var zıplatması var stun’ı var yavaşlatması var her şey var

• Like
Tepkiler: Vvv

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 64)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık