Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Şu itemler falan değişirse meta da değişir umarım seyir zevki de düşüyor 3 4 senedir aynı şeyleri görüyoruz
Her sene azir görmek baydı. Metalık bir durum değil. Meta ne kadar değişirse değişsin bu seviyelerde bazı şampiyonlar sürekli oynanıyor. Ryze uzun süre bu bakımdan domine etmişti. Şu azir e de bir el atmaları lazım.
Azir sahip oldukları bakımdan mükemmel bir tasarım: Engage var, disengage var, hızlı lane itme var, dürtme var, sürekli hasar ve tank eritme var, alan kontrolü var. Var da var. Yani anca skill setini değiştirmen lazım.

Fakerın gereksiz kibir yapmamasını seviyorum aşırı öne geçse bile defansif itemler çekiyor ben fazladan 2 kill alsam rabadona yapışıyorum
Kibirle alakası yok bunun. Bu seviyelerde takım oyunu çok daha ön planda. Birini kesip ölmektense tf de ölmeden hayatta kalıp çok daha uzun süre savaşabilir durumda kalmak çok daha önemli. Bir adcnin olayı sadece hasar iken bir mid lanenin olayı sadece hasar değildir. Çok daha fazla işlevsel görevleri var. Bunları yapabilmesi için hayatta kalabilmesi gerekiyor. Bu olay 6 sezon önce de böyleydi ve hala böyle. Faker'a özel değil. Bu seviyelerde oyuncular duygusal oynamaz. Herşeyi hesaplayıp en iyi olan seçeneği seçmeye çalışırlar. Kendi seviyendeki oyunla bu seviyedeki oyunu karşılaştırmak da doğru değil zaten. Kendi seviyemizde agrasif build yapmak daha doğrudur bencede.

Faker en kibirli oyuncu olabilir bu arada. Takım içindeki dialoglara fln bak youtubedan anlarsın. Şunu da atayım: :D

Kibirle alakası yok bunun. Bu seviyelerde takım oyunu çok daha ön planda. Birini kesip ölmektense tf de ölmeden hayatta kalıp çok daha uzun süre savaşabilir durumda kalmak çok daha önemli. Bir adcnin olayı sadece hasar iken bir mid lanenin olayı sadece hasar değildir. Çok daha fazla işlevsel görevleri var. Bunları yapabilmesi için hayatta kalabilmesi gerekiyor. Bu olay 6 sezon önce de böyleydi ve hala böyle. Faker'a özel değil. Bu seviyelerde oyuncular duygusal oynamaz. Herşeyi hesaplayıp en iyi olan seçeneği seçmeye çalışırlar. Kendi seviyendeki oyunla bu seviyedeki oyunu karşılaştırmak da doğru değil zaten. Kendi seviyemizde agrasif build yapmak daha doğrudur bencede.

Faker en kibirli oyuncu olabilir bu arada. Takım içindeki dialoglara fln bak youtubedan anlarsın. Şunu da atayım: :D

Adamı övdük sen cevap verene kadar feedledi :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık