Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

7 maç üste üste win almışım, karşımdaki hiçbir gold elo top lanera saygı duymadığımı birinci elden biliyorsun ama hala öyle click atılır mı cart curt yapıyon. Karşımda Varus + apopit kombosu olduğunu bilsem atmazdım o clikleri. Bunun oyun bilgisiyle alakası yok. :good:
Karşımda oynadığında tier two kulesinde oynuyordun genelde. Benden bu kadar korktuğun için değil de genel stilin öyle sanmıştım. Demek goldlara karşı agresifsin tebrik ederim 🤭

vex yone u ct liyor lafını kim çıkardı ilk merak ediyorum :d adam üstüne atladığı anda yüzde 80 canını götürüyor. en ufak spacing hatasını affetmiyor. counter matchup dediğin renekton vs riven dır. jax vs camille dir. elini kolunu sallayarak oynaman lazım. yone tamamen skill matchup vex icin

vex yone u ct liyor lafını kim çıkardı ilk merak ediyorum :d adam üstüne atladığı anda yüzde 80 canını götürüyor. en ufak spacing hatasını affetmiyor. counter matchup dediğin renekton vs riven dır. jax vs camille dir. elini kolunu sallayarak oynaman lazım. yone tamamen skill matchup vex icin
Laneing değil de tf de çok bozuyorsun onu

W skilli zaten her karaktere karşı otomatik olarak trade kazandırıyor yoneye lanede

Oyunda yonenin counterı diye bir kavram yok. Yonenin tek counterı yonenin kötü oynaması ya da senin yoneyi outplay etmen. Bunun dışında direkt op çar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık