Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

yani uzun dövüşte yasuoda irelia da alıyor poppy i mundo yu alması zor ama mundonunda onu alması zor karşısında durması zor bir şampiyonda değil poppy için. poppy q su azami cana göre de vuruyor ayrıca.

benim kendi tecrübe ettiğim en unplayable matchup warwick. dps i çok fazla can çalması çok fazla büyü hasarı çok fazla. 2 tane atılması var ama poppy w su ikisini de engellemiyor. korkunç.

onun dışında darius olaf morde trundle zor melee matchuplar
gankplank ve kayle da zor. early de cezalandıramıuorsun oyun ilerleyince çok feci taşıyorlar.
İyi bir gp hiç yaklaştırmaz gibi. Ww den bile daha sıkıntı gibi geldi şu an.
1 kişiye tutuyor o kadar kişi arasından :D denedik arthur aldı ama 6 levela kadar baya zorluyordum 6 dan önce alma şansı yok gibi. arthur’un aatroxuna karşı en iyi bunla oynadım . s
Konudan bağımsız top lanede en çaresiz hissettiğim şimdiye kadar 2 match up oldu. Birisi yasuo vs renekton diğeri yone vs renekton oldu. Çok iğrenç ve imkansıza yakın match up lar. Renektonun kötü oynaması lazım direkt

İyi bir gp hiç yaklaştırmaz gibi. Ww den bile daha sıkıntı gibi geldi şu an.

Konudan bağımsız top lanede en çaresiz hissettiğim şimdiye kadar 2 match up oldu. Birisi yasuo vs renekton diğeri yone vs renekton oldu. Çok iğrenç ve imkansıza yakın match up lar. Renektonun kötü oynaması lazım direkt
qiyana vs vex/ diana. midin en zor matchupları

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık