Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Amacım zaten keyif alarak oynamak ama Supportu düşük liglerde oynarken keyif almıyorum hatta supporttan artık hiç keyif almıyorum. Bir kere otofil jg gelmişti ondan aldığım keyfi 2023 yılında support rolünden alamadım. Lig atlamayı da bu yüzden istiyordum yoksa sıralıda Ap supportlarla keyfim yerindeydi. Belki gold plat falan olurum da takıma en azından itemleri rolünün ne iş yaptığını gücünün sınırını bilen birileri gelir de ben de support rolümü layığıyla yerine getiririm diye. Şimdi aklıma supportu kökten bırakmak ya da Adcyi umursamadan Ap karakter otplemek bile geliyor en azından kendim feedlerim ya da kendim taşırım diye düşünüyorum
sevmiyosan mid top jungle falan oyna bari. dün karşıma bi garen geldi aman allahım. korkunç. 6-7 kere falan kestim oyun hakkında bi fikri olmayan adamlar karşına geliyor ezmen lazkm

Tanrı muamelesi yapılıyordu direkt. Hiçbir şey yapmadan okulun en popüler çocuğu olmuştum hsjsjwjhsi okulda lol turnuvası yapmıştık ben her maçı ağır taşıyınca canavar ya falan deniyordu. Sürekli benden tavsiye almaya çalışıyordular. Eğlenceli zamanlardı. Hatta bir arkadaş diaydı hava atıyordu. Ben de dia düşük elo diyince sen nesin demişti. Chall demiştim. Vs çağırdı ağır ezdim çocukta fanım olmuştu jsksjsksjis
Okulda dia 3 bi arkadaş vardı. 5v1 yeniyodu bizi sjsjsj. Riven oynuyodu çocuk aşırı iyiydi.

Okulda dia 3 bi arkadaş vardı. 5v1 yeniyodu bizi sjsjsj. Riven oynuyodu çocuk aşırı iyiydi.
Herkes silver bronzdu ya hskshksjsk murat diye bir arkadaşım vardı. Silverdı. Sınıfta 3 kişi lole başlayınca bunlara zorbalık yaptı aynı anda gelin alırım falan. Bunlar inanmadı aynı anda vursak nereye alıyon falan. Ben de izledim eğlene eğlene dövmüştü jdksjskjs

Herkes silver bronzdu ya hskshksjsk murat diye bir arkadaşım vardı. Silverdı. Sınıfta 3 kişi lole başlayınca bunlara zorbalık yaptı aynı anda gelin alırım falan. Bunlar inanmadı aynı anda vursak nereye alıyon falan. Ben de izledim eğlene eğlene dövmüştü jdksjskjs
İtem pasifleri birleşiyordu. Ww alıp yeni başlayan kuzenimi tilt etmiştim. 6 kanasusamış ww çok bozuktu fhhdhfss

İtem pasifleri birleşiyordu. Ww alıp yeni başlayan kuzenimi tilt etmiştim. 6 kanasusamış ww çok bozuktu fhhdhfss
Hsjshsjshjs kuzenin tiksav mı? Eski lolü daha çok seviyorum ben. Daha bireyseldi ya. Birde çocukken oynadığım için daha eğlenceliydi. Bir rank ekibim vardı bir agalar ekibi sarıyordu ya

Hsjshsjshjs kuzenin tiksav mı? Eski lolü daha çok seviyorum ben. Daha bireyseldi ya. Birde çocukken oynadığım için daha eğlenceliydi. Bir rank ekibim vardı bir agalar ekibi sarıyordu ya
Tiksav değil, başka kuzenim. Tiksav lolü sadece bir kere oynamıştı sonra daha oynadığını görmedim. Rank maçlarını 5li atabiliyordun. esnek diye ayrılmamıştı. Eski lolde en sevdiğim combo bc thresh hook combosuydu. Aşşırı eğlenliyordum bi arkadaşımla.

Tiksav değil, başka kuzenim. Tiksav lolü sadece bir kere oynamıştı sonra daha oynadığını görmedim. Rank maçlarını 5li atabiliyordun. esnek diye ayrılmamıştı. Eski lolde en sevdiğim combo bc thresh hook combosuydu. Aşşırı eğlenliyordum bi arkadaşımla.
Onu bende çok yaptım ya baya eğlenceliydi hsksjskjs morgana lux çok yapardık. Hepimiz birimizde soraka almıştık herkes beni healliyor ben de adc kasmıştım. 3 penta atmıştım hdksjksjsksj okuldaki arklarla da şey yapardık. 4 destek 1 adc. Adc de tabi ki ben olurdum baya eğlenirdim charı bırakıp keserdim herkesi isksjs

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık