Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

O'na bianen yaptım zaten:d Hatta ilk mavi dışındaki tüm maviler mid'indir gibi bir söylem vardı eskiden.
blu güzle oluyor tabi ama jungle ı geri düşürmeye gerek yok bunun için. middeki çoğu sampiyonda da orta oyunda blu buff cok gerekmiyor. anivia ve kassadin harici yana yakıla blu buff kovaladığım olmuyor açıkçası. earlyde de mesela cassiopiea nın eline blu geçmemeli. counter play yapamazsınız .

Soloqda kha oynayan birinin bencil bir oyuncu olmama ihtimali yok. Maçı izlemeden xayah haklıdır kanısı yüzde seksen doğrudur.
Bu net biriken bir tepki. Biraz dalgasına yazmıştım ama bende chall da oynarken kha otp lerinden falan nefret ederdim. O kadar bencil oynuyorlar ki hdksjks maç boyu tilt edip, en sonunda middeki o farmı da alınca adamın sinirlenmiş olma ihtimali çok yüksek hsksjskjsks

Maçı direkt solo carry lerken redim alınınca maçı satmışlığım çok. Adamı taşıyoruz birde engel oluyorsa kazansın bakalım xd

Mide sürekli mavi salma metasının bitmesine sevinmiştim. Veigar oynuyorum. Erken oyun zaten güçsüz bir de mavili viktor, syndra olunca alt f4 atasım geliyordu.
Riotun yaptığı en iyi şey olabilir bu. Eskiden bu blue yüzünden her 2 maçdan birinde tartışma olurdu. Çünkü çoğu şampiyon erken oyunda çok fazla mana sıkıntısı çekerdi mavi avantajını alan mid, domine ediyordu lane i. Hem ormancı için hemde midde oynayanlar için iyi oldu.

Gördüm demin. P1 olmuş hesap. P2'ye kadar gelir, kalırdım muhtemelen. Sonrası için o kadar yetenek ve sabrım yok:d
aslında zümrüttü de çok ekstrem maçlar oldu. bir tane bot lane gank gitmedim diye 3-17 bütün maçı trollediler. bir maçta da rengar blitzcrankten az vurup bomboş oynayınca kaybettik. senle benim hesap girince nerede maymun varsa geliyor valla.

aslında zümrüttü de çok ekstrem maçlar oldu. bir tane bot lane gank gitmedim diye 3-17 bütün maçı trollediler. bir maçta da rengar blitzcrankten az vurup bomboş oynayınca kaybettik. senle benim hesap girince nerede maymun varsa geliyor valla.
Elemanın kda iyi ama. Kötü oynadığı maç yok neredeyse.

Mide sürekli mavi salma metasının bitmesine sevinmiştim. Veigar oynuyorum. Erken oyun zaten güçsüz bir de mavili viktor, syndra olunca alt f4 atasım geliyordu.
Viktor syndra ori 3 lüsü her zaman oynanan mid şamplarıydı bir ara. En çok viktorun potansiyeli rahatsız ediyordu beni. Aşırı op mainleseydin keşke. Vei sadece düşük elo da güçlü

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık