Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Xerath'ın ultisi mi değişmiş ?
Düzenlediler sadece. Hasarını biraz düşürüp sayısını arttırdılar. Birde hedefe tutturdukca hasarın artıyor. Çok daha iyi durumda şuan. level 6 da 4 atış yapıyor artık. level 16 da 6 atış yapıyor. Her biri 500 vuran ve giderek artıp 1k ya kadar çıkan hasarlar bunlar.

Düzenlediler sadece. Hasarını biraz düşürüp sayısını arttırdılar. Birde hedefe tutturdukca hasarın artıyor. Çok daha iyi durumda şuan. level 6 da 4 atış yapıyor artık. level 16 da 6 atış yapıyor. Her biri 500 vuran ve giderek artıp 1k ya kadar çıkan hasarlar bunlar.
Geçen gün Senna oynadığımda adam bana oyunu dar etti. Ultisiyle 2 tane tuttursa öldürüyor. Saçmalık.

• Like
Tepkiler: Vvv
Ultisini keşke komple değiştirseler,tutturması zor ya xd
Birde ulti atarken yakalanırsan ayvayi yedin xd

Hızlı atarsan dodgeleması çok zor oluyor. Level 6 da midden bota atabildğin bir utin var. Yani iyi konum alman yeterli.
Attıkça alışılıyor zaten de,yine de daha rahat bir ulti isterdim.

Mesela 6 olunca hafiften bota doğru yürüyorum,ormanın içinde çalıdan ulti atcam,karşı mid beni buluyor genelde sinir bozucu xd

Attıkça alışılıyor zaten de,yine de daha rahat bir ulti isterdim.

Mesela 6 olunca hafiften bota doğru yürüyorum,ormanın içinde çalıdan ulti atcam,karşı mid beni buluyor genelde sinir bozucu xd
haritanın diğer ucuna beyaz alev topları atıyon daha ne rahatlığı istiyon be cavo

• Haha
Tepkiler: Vvv
aynı kişiye attıkların mı artıyor yoksa direkt olarak her atış mı daha yüksek vuruyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık