Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Abartma dostum cavoyu sinirlendirmek hoşuma gidiyor o da bana yapıyor da kalp kırmalık bir durum yok. Bazen sevdiğin kişinin üzerine gidersin olay bundan ibaret. İnariyle de öyleyim çok flame atarım ama alınmaz alınsa yapmam zaten. Neredeyse günlük konuşuyoruz ikisiyle de.
Niye abartayım. Benlik bir durum yok. Ne gördüysem onu söylüyorum. İnari senin dediklerine gülüp geçiyor ve alınmıyor. Ama cavitin alındığını hissettim. Herkesin yapısı farklı olabilir. Kötü niyetle yapmadığını biliyorum. Sadece bana oyunun heyacınıyla alınmış gibi geldi cavit. Onu demek istedim.

ben vex e mesela ilk item hepbuz alıuorum. elektrik verin alt rününden gözyaşı koleksiyonu oradan 30 ap geliyor. yaklaşan fırtına ve mutlak odak mı ne onlardan da dakika 20 yi geçince bi 40 ap falan geliyor. oldu sana 70 ap rünlerden. 2. item rabadon cıkıyorum. 80+70+120 ve kara mühürle falan toplam ap 300 oluyor. birde yüzde 40 ap ekle rabadon pasifi 420 ap selamınaleykum.

Niye abartayım. Benlik bir durum yok. Ne gördüysem onu söylüyorum. İnari senin dediklerine gülüp geçiyor ve alınmıyor. Ama cavitin alındığını hissettim. Herkesin yapısı farklı olabilir. Kötü niyetle yapmadığını biliyorum. Sadece bana oyunun heyacınıyla alınmış gibi geldi cavit. Onu demek istedim.
Kalp kırmalık bir durum yok çünkü cavoyu sinirlendirdim o kadar. İki dc den laf atar bana geçer o da. Dışardan öyle gözükmüş olabilir sana. Her arkadaşlığın dinamikleri farklı. Kekoya da bazen flame atasım geliyor sevdiğimden ama biraz daha abim gibi gördüğümden yapmıyorum xd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 31)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık