Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

O kadar yeni değilim ya. Oynamışlığım var anivia. Sadece main seviyesi tecrübe gerekiyor. O da oynayarak gelişiyor. Berkanivia izleyip buildleri ve oynayış tarzını kaptım bile. Tek kalan oynayıp tecrübe kazanmak, matchupları deneyimlemek.
anivia güzel ama otp elemek için çok yavaş ya. sıkılıyor insan bi süre sonra :D

O kadar yeni değilim ya. Oynamışlığım var anivia. Sadece main seviyesi tecrübe gerekiyor. O da oynayarak gelişiyor. Berkanivia izleyip buildleri ve oynayış tarzını kaptım bile. Tek kalan oynayıp tecrübe kazanmak, matchupları deneyimlemek.
Anivvia sıkıntı ya. Karşımda görmeyi sevmiyorum. Onun lane itmesine karşılık verebilecek şampiyonlar iyi oluyor. Seraphine ya da viktor alıyorum karşıma bu geldiğinde. Seraphine onun menziline girmeden lane i çok iyi temizleyebiliyor. Viktor da belli bir yerden sonra tek e ile temizliyor. Ama asıl olayı viktor ultisiyle anivia nın ultisini kapatabiliyor. Bu da vs de avantaj sağlıyor viktora. Anivvia ve xearth bu iki şampiyonun potansiyeli çok iyi. Bu iki karakteri mainleyen çok arkadaşım oldu. Ve bunlar en az elmas 2 ye kadar çıtılar hep bu sayede.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık