Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Euw da %10, korede %7. Yüksek eloda ise %1. Bu banlarda counter yememek için atılan banlar. Tr gold elo ya bakarak bana veri veriyorsun ya :D
Pro arenada seju, maokai, naut, rell, bc gibi şampiyonların sık sık alındığı bir metada buna rağmen bile kimse morganayı counter olarak çekmiyor. Hiçbir zamanda çekmediler. Neden acaba!?
Yanlış anlaşılmasın morganayı çok severim. İlk main şampiyonumdur. Ama gerçekler acı. Bunlar ilk 3 sezon istatisklerim. Morgana hep gözbebeğim olmuştur. Ama şuan ki metada iyi değil.
Midde Morgana kesin oynamışsındır değil mi ?

Midde Morgana kesin oynamışsındır değil mi ?
Evet, mejai alıp sadece q w ile tek atmaya oynuyordum. Midde çok pasif oynamak zorunda kalıyorsun farma yatıyorsun. Karşına çok kötü mid lane bile gelse rahat oyun geçiriyor. Mid de beğenmiyorum. Bu yüzden oynadığım maçların çoğu destekde.

Morg mid baya kötü. Takımında viktor syndra vs mi istersin yoksa morg mu? Baya trol pick. Hasar olarak diğer midlerden aşırı geride kalıyor. Pushu yine çoğu midden zayıf vs. Şu an supta çok güçlü herolar var onların yerini alması biraz zor gözükse de bazı komplara karşı oldukça güçlü. Birde pro maçlara göre düşünmeyin bu oyunu. Oradaki olay çok daha başka. Chall gm lere bakın yüksek eloya göre çıkarım yapacaksınız

6-31 yenildiğimiz mac. jungle afk kalmış. 4-10 adam diyor ki oynasanız kazancaz :D 15 k gold gerideyiz afk var adam sur vermiyor. samimi söylüyorum bilerek afk kalan bilerek gidip rakibe ölen oyuncular bundan iyidir .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 3)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık