Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Law'ın Amacı ve One Piece

Law'ın Kaiodu'u seçmesindeki amaç Dof'u indirmekti zaten. Yani asıl planı Kaido'nun yapay meyve işini bozarak Kaido'u Doffy'e düşman etmekti. Kaido'nun ölümsüzlüğünün sebebi ope ope no mi çıkarsa fazla basit olur gibi geliyor bana. Belki de E. Oda düz mantık yaparak bizi ters köşeye yatırır kim bilir. Genede okurken zevk aldım teorinden ellerine sağlık. :)

Law'ın suratı ''benden her şey beklenir'' dese de bu saatten sonra bir çakallık yapacağını düşünmüyorum.

Wano'da Kaido'nun tayfası dağılacak belli, BM vol 2 yani. Orada da Bege yerine, Drake var ortak :artiz: Law, Kid, kinemon kanjuro takımı, minkler... belki apoo ve Hawkins

Ne sinsilik peşinde bilemem ama umarım çapı ölümüne yancı olacak kadar düşük değildir. Tam yonkouya layık meyve var adamda. Kendini adam akıllı geliştirdiği takdirde adaları ortadan ikiye bölen kitle imha silahı gibi gezen bir yonkou olabilir. Tabi sadece meyve ile olmuyor bu işler ama meyvesi o mevkiye yakışır bence.

Ne sinsilik peşinde bilemem ama umarım çapı ölümüne yancı olacak kadar düşük değildir. Tam yonkouya layık meyve var adamda. Kendini adam akıllı geliştirdiği takdirde adaları ortadan ikiye bölen kitle imha silahı gibi gezen bir yonkou olabilir. Tabi sadece meyve ile olmuyor bu işler ama meyvesi o mevkiye yakışır bence.
Haklısın o adam da o potansiyel var bana göre meyve olsun zekası olsun. Düzgün kullandığı sürece çok farklı seviyelere gelir.

teori hoş olmuş gerçekten ama arkadaşların söylediği kısıma yani amaç doftu kısmına daha çok katılıyorum

law ace gibi olmasa da bu macerada gerekli bir şekilde ölür diyorum ben de

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık