Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Roronoa Zoro vs. Kyros vs. Sabo

lawın nasıl zorodan güçsüz olduğunu düşünüyorsunuz anlıyamıyorum.eğer law harcanmazsa serinin sonlarına doğru zorunun geçebileceğinden bile şüpheliyim.
ankete gelirsek.sabo : )
Daha Dof'un bir kopyasını bile almayan birisi Kyros'tan bir farkı yok sadece meyvesi daha kullanışlı.İlerleyen zamanlarda havası dahada sönecektir şişirme karekter.
Sabo'yada aynısını derdim ama sadece şu rütbe meselesi sıkıntı eğer en güçlü 2.kişi sabo'ysa amiral seviyesi olmak zorunda yoksa arenadki yaptıklarıyla amirallerin yaptıkları karşılaştırılamaz bile.
Benim görüşüm bu yönde.

MSK

çok absürt olmuş bu soru bence tabi kide sabo ya, zoroyu niye ekledin :S:S

Daha Dof'un bir kopyasını bile almayan birisi Kyros'tan bir farkı yok sadece meyvesi daha kullanışlı.İlerleyen zamanlarda havası dahada sönecektir şişirme karekter.
Sabo'yada aynısını derdim ama sadece şu rütbe meselesi sıkıntı eğer en güçlü 2.kişi sabo'ysa amiral seviyesi olmak zorunda yoksa arenadki yaptıklarıyla amirallerin yaptıkları karşılaştırılamaz bile.
Benim görüşüm bu yönde.
Law'un dövüştüğü kopya değil, gerçek Doflamingo'ydu. Önce şu sahnelerin doğrusunu öğren.

Law ve Smoker dövüşünü de iyi analiz edememiş bazı arkadaşlara açıklayayım durumu; Law'un gücü yapısı itibari ile Smoker'a bir zarar veremezdi, veremedi de. Haki'nin en kralını da kullansa bir işe yaramazdı. Smoker'ı yenebilmesinin tek yolu kalbini sökmekti, yenmek için de bunu yaptı. Haki kullanıp Smoker'ı 1500 parçaya ayırsa da, adam geri birleşecekti. Mes'ten hariç yapabileceği iki şey daha vardı. Biri Kairoseki kullanmak, diğeri de Oda'yı kapatıp dalmaktı. Oda'yı kapatsa yenilmesi iki dakika sürmezdi.

lawın tek can sıkan yanı istediği zaman ışınlanması zoroya karşı başka bir üstünlüğü yok. ne fizik gücü ne kılıç ustalığı ki zaten kılıç ustası da değil law. lawın tüm kesme saldırılarını zoro durdurabilir. smoka jutte ile durdurduğuna göre zoro pek ala durdurur. peki zoronun kılıç ustalığını kılıç ustası olmayan law nasıl durduracak? lawdan kılıç ustalığına dair hiç birşey görmediğimiz için meyve gücü için kılıç kullanan birisi olarak görüyorum. Gördüğümü kadarı ile law fiziksel şeyleri kesebiliyor. Ama dofun iplerini kesemiyor. Ancak durdurabiliyor. Zoro lawa çok ters. Tamamen avantaj dezavantaj konusu. Yoksa lawın yendiği bir adamı zoro yenemeyebilir rakibe göre değişir bu sonuçta. Ama maalesef lawın zoroyu yenemeyeceği, ve herşeyi kesemeyeceğini smoker ve dofla yaptığı vsde gördük. Sittin sene uğraşsa law zoroyu kesemez.
Law'ın kesemeyeceği şey yok gibi. Adam kairosekiyi kesmiş neyden bahsediyorsun sen? Üstüne tüm adayı ikiye bölmüş hala şunu bunu kesemez diye yalan yanlış şeyleri savunuyorsun. Denk getirirse alayını keser bu kadar basit.

Law'ın kesemeyeceği şey yok gibi. Adam kairosekiyi kesmiş neyden bahsediyorsun sen? Üstüne tüm adayı ikiye bölmüş hala şunu bunu kesemez diye yalan yanlış şeyleri savunuyorsun. Denk getirirse alayını keser bu kadar basit.
Kairosekiyi nerede kesiyordu hatırlayamadım

Roronoa Zoro

Nerede üretiyorlar bu Zoro fanlarını. Gidip patlatacağım orayı.

Kairoseki kesebilen babayiğit çıkmadı daha seride. Yanlış biliyorsun. Law'un yaptığı şey; Kairoseki kelepçelerle normal olanların yerini değiştirmekti. Ayrıca yukarıda da söyledim, Law kalbini sökmediği ve Oda'yı kapatmadığı sürece Logia türü meyve yemiş birini kesemez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık