Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kyros Kimdir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adamla ilgili kısımda çeviri farklılığı mı var? Birileri dövüşlerini tek atarak kazandı diyor birileri de dövüş hayatı boyunca tek darbe aldı diyor. Hangisi doğru?

Bu adamla ilgili kısımda çeviri farklılığı mı var? Birileri dövüşlerini tek atarak kazandı diyor birileri de dövüş hayatı boyunca tek darbe aldı diyor. Hangisi doğru?
Çeviri farklılığı falan yok, o herkesin her şeyi görmek istediği gibi görmesinden, kafasına göre yorumlamasından kaynaklanıyor.
Sayfa Stream'dan alınma ve en alt karedeki konuşmada aynen şunu diyor; Üst üste tam 3000 maç kazandı ve bu maçlar boyunca sadece bir rakibinden tek bir darbe aldı.

Yani ortada ne herkesi teklediği var, ne sonunda tek yediği var. Zaten şu forumda öyle bir tek merakı var ki sorma gitsin. Herkes birbirine tek atıyor maşallah.

Kör samuray eski bir japon efsanesidir. Kör samuray kör de değildir. Sadece gözlerini kapatır hisleri duyularıyla hareket eder ve bunu gözleri ile gören insanlardan daha iyi yapar. Hatta Zatoichi filmi bu konu üzerine döner.

Roger'in idamı konusunda Doflamingo 18-20 gibi duruyor ,Şu anki yaşı 41, Kyros 20 yıl kadar önce ortadan kayboluyor..

ilginç bir ayrıntı..

Nedense o 20 yıl muhabbetinin belirtilmesi bana roger'in tayfası olarak gelmişti okurken. Öyle olmasa bile o tek yaranın sebebinin roger olduğunu düşünüyorum. Luffy'nin dikkatini o kadar çekmesinin sebebi de bronz'dan bir heykel olmasına bağlıyorum tamamen ben. Senin de belirtiğin gibi melih abi luffy bronz'a aşık :D.

halliseium

kör samuray ya da kör samurayın tanıdığı biri olması kuvvetle muhtemel.

alin size benden bir teori; heykel aslinda poneglyphtir. kimsenin yerinden oynatmamasi, luffy'nin ilgisin cekmesi (her seyin sesini duyma olayi olabilir.) aslinda boyle bir adam yok, sadece poneglyphi saklamak icin yapilmis bir kap ya da robin'in ilgisini cekecek tarihi bir kisilik. (joy boy)

edit :

bir de soyle ikinci bir teori sunayim; eski kralin birinci adamidir. ne demek bu, bir cok arkadas dof'un eski kralin yerini aldigini dusunuyor. bence de mantikli olabilir ama soyle dusunelim kendi kralini 3000 kez arenada gorup de tanimayacak bir halk yoktur herhalde. dof kralin tahtini alirken bu meshur adami da arada bileginin hakki veya katakuliyle aradan cikarmistir. (oldurmustur demiyorum, belki de hala yasiyordur.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık