Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
evet aynı mahalleden arkadaşım 30k kaldırmış, iyi cesaret ve sabır lazım :d
bakın bu hikayeler yatırım tavsiyesi değildir. alırken sorumluluğunuzu bilip alın. şimdi böyle kazanmış şöyle kazanmış denmesi teşvik edebilir ama terse de düşebilirsiniz. piyasasını okumayı, yerinde çıkmayı, hedef koymayı bilmiyorsanız girmeyin.

Ne olurdu adamakıllı bankacılık sektörü işleseydi... illa bir farklılık, illa bir işin içine teknoloji sokma...

Tamam da bu niye normal para birimleriyle yapılmıyor? (Dolar, euro gibi) neden fazladan para icat edilme ihtiyacı duyuluyor?

@Crowley ne kızgınlıyorsun yav?? :mad:
reyiz dolar fazladan üretilen bi para zaten... şu an piyasanın büyük çoğunluğu dijital dolar üzerinden ilerliyor. hükümetler ve bankalar dijital olarak istedikleri kadar dolar sürüp çarkı döndürüyorlar. hiçbi emek sarf etmeden değer taşıyan şeyleri piyasaya sürüyorlar. en azından kripto parada insanlar bi emek verip üretiyor. yapmallaşkına

reyiz dolar fazladan üretilen bi para zaten... şu an piyasanın büyük çoğunluğu dijital dolar üzerinden ilerliyor. hükümetler ve bankalar dijital olarak istedikleri kadar dolar sürüp çarkı döndürüyorlar. hiçbi emek sarf etmeden değer taşıyan şeyleri piyasaya sürüyorlar. en azından kripto parada insanlar bi emek verip üretiyor. yapmallaşkına
Şu kısmı anlamadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık