Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kozuki Toki †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 35 72.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 13 27.1%

• Kullanılan toplam oy
    48
Eline sağlık, gecmişte neler oldu da geleceğe geldi merak ediyorum. Ve niye tek geldi, ya da tek gelmedi ama Kin'amon'lar gibi ayrılmalarını sağlayacak olaylar mı yaşadılar?

Nami'nin ve diğer Nami'lerin atası olabilir bu kadın.

Meyvesi çok ilginç, acaba yeni amiralimizin meyvesi bu olabilir mi diye düşünmüyor değilim.

Kılıcının kabzası shusuiye benziyor. Kılıcı da dalgalı. Belki aynı ustanın elinden çıkmıştır. Ayrıca Ryuma döneminde belki de shusui dünyanın en güçlü kılıcıydı. Çünkü bildiğimiz bir çok iyi kılıç son yıllarda yapılmış. Mesela wado ichimonji, sandai kitetsu, nidai kitetsu, odenin kılıçları son 100 yılda yapılmış kılıçlar. Şurada bile 4 tane 21lik kılıç saydım. Yani ortalama 100 yıl önce en iyi 21 değil en iyi 17 vardı. Belli ki ryuma dönemine gittikçe iyi kılıç sayısı azalacak. Muhtemelen o dönem Ryumanın kılıcı en iyi 12 ve dünyanın en güçlü kılıcıydı. Belki de o zamanlar en iyi 12 diye bir klasman bile yoktu. Ama muhtemeldir ki bildiğimiz en eski kılıç ryumanın olduğu için o dönemin en iyi ve en güçlü kılıcıydı. Tokinin kılıcı da o dönemden kalmış olabilir ama bu kesin değil. Toki kılıcı zaman atlaması sonrası bir yerde bulmuş da olabilir. Aradan geçen 100lerce yıl sonra ise demirciler daha iyi işçilik çıkarıp shusuiden de kaliteli kılıçlar yaptılar. Böylece shusuiden daha iyi 12 tane kılıç ortaya çıktı. Shusui kararmış haliyle muhtemelen en güçlü 13. kılıçtı.

Bundan büyük şeyler bekliyordum, kocaya gidince görevini mi unuttu ne yaptı. im samadan, D'lerden dünya hükümetinden bahseder diye umuyordum. Ark sonu belki geri gelir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık