Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kozuki Oden †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    232
Adam tüm hayatını denize açılmaya çalışarak geçiyor. Bence senin bu dediğin biraz acımasız bir yorum. Adam hayatı boyunca uzaya çıkmak istese ve bu uğurda mücadele etse uzaya çıkmaya çalıştığı veya buna çabaladığı kısımları hayatından atınca bomboş bir hal alır haliyle

Luffy'den de KK olma yolundaki icraatlerini alsak onda da bir şey kalmıyor :gamyon:
Luffy bu yolda canını koyuyor ortaya. Asıl bu acımasızlık. Ben Oden şöyle süpermiş 10 yaşındayken geneleve gidermiş hikayesinden zevk almıyorum. Hikaye sözde ufku geniş bir adamın dalavereci olduğu her halinden belli olan birine ülkeyi vermesi.

Roger'ın güldüğü sahne etmez hiçbiri.
Güzel olan Wb,Roger ile olan yolculukları ve Kaido ile olan mücadelesi,ölmüş olsa bile koskoca Wano arcının varlığı olmadan başrolü olmasıydı bence.Hala başroldeki hikaye kınların ona sadakati.Onun hayatını amaçsız şekilde feda etmediğinin anlatıldığı arc Wano.
Güzel olan çok şey var.Roger ve Wb çok ilgi çektiği için o kısımlar önde tutuluyor ama karakterin seriye heyecan getirdiği heyecanın önüne geçmiyor bence.Çünkü o kısımlar gayet kısaydı
Ben Oden'de Orochi ye basit bir halde kanmış bir adam görüyorum. Sırf bu yüzden birkaç bölüm aha kaynadı aha kaynayacak diye beklediğimizi görüyorum. Oden aptalca kanmasa çok farklı düşünürdüm.

Luffy bu yolda canını koyuyor ortaya. Asıl bu acımasızlık. Ben Oden şöyle süpermiş 10 yaşındayken geneleve gidermiş hikayesinden zevk almıyorum. Hikaye sözde ufku geniş bir adamın dalavereci olduğu her halinden belli olan birine ülkeyi vermesi.

Ben Oden'de Orochi ye basit bir halde kanmış bir adam görüyorum. Sırf bu yüzden birkaç bölüm aha kaynadı aha kaynayacak diye beklediğimizi görüyorum. Oden aptalca kanmasa çok farklı düşünürdüm.
Efendim Luffy gibi köylü çocuk başka neyini koysun?
Ancak Oden öyle mi? Adam hem caanını hem asilliğini, malını mülkünü koyuyor.

Aptallık alfa karakterlerin ortak özelliği bu seride :D Başrol bile aptal :D

OP'a sonradan eklendiği,doldurma bi karakter olaylarını geçersek.Son bi kaç fbsinden sonra bi manga karakteri olarak sevdim.Ama Op içinde keşke olmasaymış diyorum.Özellikle Momo'nun ismini haykırdığı bölümdeki ufak fb paneli çok hoşuma gider.

Son düzenleme:
Reis akaiunu fanı olduğunu varsayarak bu kadar acemice bir soruyu görmezden gelmek istedim ama kendime hakim olamadım.
Kül olmuştur , senin bu konulara hakim olman gerekiyordu halbuki
İyi de bu magma değil ki,kızgın yağ,elbet arkasında bir şeyler bırakmıştır tahminimce.Şekli baya bozulmuştur ama duruyordur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık