Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] KorsanFan'ın One Piece Tier List'i

Enel hakisiz Luffy'den sadece yalın darbelerle dayak yedi. Bu adamlar en azından iki tür hakiden haberdar. Skypia Luffy ve bu ikili vs atsa ne olurdu acep. Enel uydularda takılsın bakalım, bunlar Yeni Dünya'da asgari ücretle yaşam sürüyor.
Enele Oda 500 milyar ödül biçmişken Beyazsakalın çöpleriyle kıyaslaman çok kötü olmuş.. Koramiraller dediğin adamları zaten 2 yıl önceki Luffy yeniyordu savaşta.. Savaş Lordu yenmiş Luffy, Wbnin tümen komutanları veya Koramirallere mi kaybedekti :d

Enele Oda 500 milyar ödül biçmişken Beyazsakalın çöpleriyle kıyaslaman çok kötü olmuş.. Koramiraller dediğin adamları zaten 2 yıl önceki Luffy yeniyordu savaşta.. Savaş Lordu yenmiş Luffy, Wbnin tümen komutanları veya Koramirallere mi kaybedekti :d
G2 ve G3 vardı o savaşta Luffy'de. Skypia dönemi Luffy Enel'i yenebildi bu güçler olmadan. Bu durumda Luffy 500 milyonluk adamı yenebilir haldeydi Skypia'da.
Ben Enel'in darbe aldığındaki dayanıksızlığını belirtmek istedim, dayanıksızlık derken bu seviyede dayanıksız bence. G2 - g3 olmayan saldırıdan yediği darbeleri referans alarak söylüyorum. Ödül olayı güç ifade etmiyor bana her zaman. Enel vasıfsız bir karakter bence. Buna referansım şu atasözüdür; " El yumruğu yemeyen kendininkini balyoz sanırmış." :)
Sen MF Luffy'den referans alıyorsun en azından, ben Skypia Luffy'den. Farklı düşünmemizin odak noktası burası.

G2 ve G3 vardı o savaşta Luffy'de. Skypia dönemi Luffy Enel'i yenebildi bu güçler olmadan. Bu durumda Luffy 500 milyonluk adamı yenebilir haldeydi Skypia'da.
Ben Enel'in darbe aldığındaki dayanıksızlığını belirtmek istedim, dayanıksızlık derken bu seviyede dayanıksız bence. G2 - g3 olmayan saldırıdan yediği darbeleri referans alarak söylüyorum. Ödül olayı güç ifade etmiyor bana her zaman. Enel vasıfsız bir karakter bence. Buna referansım şu atasözüdür; " El yumruğu yemeyen kendininkini balyoz sanırmış." :)
Luffy'nin altın küreli yumruğu G3'ten daha bile güçlü olabilir... Enel hatrı sayılır bir şekilde gözlem hakisi de kullanıyor zaten. Koramirallere kaybetmez bence

Luffy'nin altın küreli yumruğu G3'ten daha bile güçlü olabilir... Enel hatrı sayılır bir şekilde gözlem hakisi de kullanıyor zaten. Koramirallere kaybetmez bence
Koramiraller de kullanıyor, ayrıca silahlanma hakisi ve rokushiki teknikleri var. Potansiyeli ve mevcudu ayrı ayrı düşünmek lazım. Enel şu an nerede ve bu zamana kadar ne yaptı?

1. Squard- C
2. Little Oars Jr- A
3. Doma- C+
4. McGuy- C+
5. Devalcan Brothers- C+
6. Curiel- C+
7. Momonga- B
8. Dalmatian- B
9. Doberman- B
10. Onigumo- B

Oars-B+
Doberman-C+
Diğerleri-C

Enel daha yukarısını hakediyor.Kuma'nın saldırısıyla teklenen Oars Enel'in saldırısıyla da tek yer.
Blueno 860+meyve iken Jyabura 2180+meyve arada ki fark 1 sıra. 680+meyveli Kalifa ile aradaki fark iki sıra. Liste çöp baştan yap:mad:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık