Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] KorsanFan'ın One Piece Tier List'i

Konuyu açan karar verir ona ama en sevilenden ziyade bu tür şeylerde güç ele alındığı için forumda sözü geçen gibisinden olabilir, ağırlığı olan vs. Misal @Smoker 'ın en tepede olacağı garanti. Ama @asfokji sallamasyon bir şekilde bulduğum ve hiçbir mesajı olmayan bu hesabın listede olmayacağı da garantşaişlfkşlafla
Dur bakalım belki yazmasına vesile oluruz.
Beni saymayın bu güç sıralaması işlerinde.

Madde 7. Oyalama sonucunda hangi yerde olması konusunda daha çok oy aldıysa oraya yerleştirilir. mesela 39 oy A da 38 Oy A+ da 38 oy da S'de alırsa ikisinin ortası A+'ya değil en çok oy aldığı konum A'ya yerleştirilir.
Bence ortalaması alınsın. Harflerin katsayısı olsun. Mesela SS+ 16 olsun SS 15 olsun. Onlarla çarpılıp toplanıp oy sayısına bölünsün. Yoksa şöyle bir durum ortaya çıkabilir:
Kaido'ya 5 kişi SS+, 5 kişi SS, 5 kişi de S+ versin. 10 kişi de F versin. O zaman Kaido'nun güç sıralamasını F'ye mi koyacağız? :D
Ama benim dediğimi yaparsan ( 5x16 + 5x15 + 5x14 + 10x1 ) / 25 = 9.4 Yani B veya B+'ya denk geliyor. Daha dengeli olur bence.

Bence ortalaması alınsın. Harflerin katsayısı olsun. Mesela SS+ 16 olsun SS 15 olsun. Onlarla çarpılıp toplanıp oy sayısına bölünsün. Yoksa şöyle bir durum ortaya çıkabilir:
Kaido'ya 5 kişi SS+, 5 kişi SS, 5 kişi de S+ versin. 10 kişi de F versin. O zaman Kaido'nun güç sıralamasını F'ye mi koyacağız? :D
Ama benim dediğimi yaparsan ( 5x16 + 5x15 + 5x14 + 10x1 ) / 25 = 9.4 Yani B veya B+'ya denk geliyor. Daha dengeli olur bence.
Kaidoya toplam 25 oy varken 10 tanesi F ise o ortamda Tier List yapılmaz.

Ben sadece örnek verdim. İlerdeki karakterler için falan yani. Neyse kendi listemi atayım:
Gol D. Roger ---> SS
Edward Newgate ---> SS
Monkey D. Garp ---> SS
Rocks D. Xebec ---> SS+
Kaido ---> SS
Charlotte Linlin ---> S+
Shanks ---> S+

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık