Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Zaman Kapsülü (2023)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İstediğim her şeyden birazcık yapmışım ama hâlâ hedeflediğim seviyede değil. Hiçbir şey yapmayıp çürümekten iyidir :good:

Sevgili 30 IQ patates çuvalı ben
Lütfen artık şu ingilizceni C seviyesine çıkar.
Vücudun artık insana daha çok benzesin Jabba the hutta değil.
Birde bu sene bahane edip okuyamadığın bütün kitapları oku.
Lütfen az konuş çok bil kimseyi dinleme
Kendine olan saygını kaybetme
Lütfen kendine yeni bir bağımlılık ekleme 300 saat rekabetçi oyun oynamak ya da dandik sosyal medya uygulamalarına bağımlı olmak sandığın gibi stresini azaltmıyor aksine geri zekalı olup daha sinirli oluyorsun
Birde yapmasanda olur ama kendine yeni bir saç stili belirle çok sıkıldım
Yaparım ya diyip her şeyi son dakikaya bırakma bir sır vereyim YAPAMIYORSUN
Tam olarak kaç kitap bitirdiğimi bilmiyorum ama 10.000 sayfa kitap okumuşum

10 kilo vermişim tiroid değerlerimi düşürmüşüm

Bence eskisine nazaran daha az konuşuyorum

Sosyal medya olarak haftada 1 kez Twitter'a giriyorum ve arada reddite bakıyorum eskisinden 3 4 kat daha az kullanıyorum.

İngilizce için de eskisinden iyiyim ama pratik yapmadığım için yavaş gelişiyorum

eyyy çibi sen kimsin ya?
seneye bu zamanlar bunu okuduğumda seni istanbul, ankara, eskişehir ya da antalyada görmek istiyorum haberin olsun. mezuna kalma len valla üzülürüm. ehliyetini almış ol. yeppp yeni bir çevre kur kendine. tabi izmir gangi de ihmal etme. onlar hayatının her anında yanında olacak insanlar sonuçta. olm umarım sağlık sıkıntın filan çıkmaz. bu aralar hep kötü şeyleri anıyorum. umarım benim yüzünden başın belaya girmez. yeni çevreni o kadar merak ediyorum ki? ortamcılardan, torbacılardan, kekolardan uzak dur yeter herhalde. ünini, bölümünü, yurdunu o kadar merak ediyorum ki. umarım mutlusundur. umarım annene kapak yapıp aha ünideyim diyebilmişsindir ve umarım hazırlık okuyosundur çünkü ben 1 yıl yatmak için can atıyorum. 2023 yazı hayatının en renkli yazlarından biri olur umarım.
sude kendine değer ver lütfen. benim de mutlu olmaya ihtiyacım var.
aaa bi de mertle olan iddia noldu? ilk 20k geldi mi :D
Mezunsun bacm. Antalyayı ben istemedim. İsto ankara da olmadı zatn. Mertle iddia da yalan oldu. Ehliyet cebinde merak etme.

Gelecekteki ben 2023 yılının sonunda bunu okurken umarım ülkeden gitmiş olursun ve oranın dilini öğrenmek için debeleniyor olursun. Ha bir de orda flört yapmaya vakit bulup yılbaşına onla girersin umarım yoksa ayıp sana.
Flört dışında tuttu. Ayıp ettim kendime… Neyse yılbaşı akşamı buluruz kız.

2023 hedeflerim:
- Fitness'a şu anda düzenli gittiğim gibi aynı disiplinde devam etmek
- IELTS'den yüksek bir not almak için düzenli ingilizce çalışmak
- Not ortalamamı +3.5 üzerinde tutmak
- Yazın ABD'ye gidene kadar bi iş fikri üzerine düşünmek , oraya gidince tekrardan çalışmak yerine ticaret yapmaya çalışmak.
- Yıl sonununa doğru bilimsel dergilerde yayınlayabileceğim bi makale yazmak
- Yıl sonu yüksek lisans başvurularına hazırlanmak
hedeflere bak bee :))))

- fitness'a bir ay gittim bi ay gitmedim boyle cok dengesizdi ama son 2 aydir duzenli gidiyorum.
- IELTS'e de girmedim umarim 2024 Nisan gibi girecegim.
- Not ortalamam FF ler dolayisiyla 3.10 a dustu
- ABD ye gittim, ticaret yapmadim ama daha kalifiye islerde calistim ve beklentimin uzerinde para kazandim.
- Makale yazdim ama yayinlatamadim, revize edip tekrardan basvuracagim.
- Yuksek lisans basvurusu yapmak isterdim ama bu donem ask mesk islerinden dolayi derslere duzenli gitmedigim icin okulumu bosu bosuna uzattim.

sonuc: duygusal bosluga dusup sorumluluklarimi aksattim ve hedeflerimi gerceklestiremedim.

ama tum bunlara ragmen 2023 cok dolu ve cok ogretici bir yil oldu. su bikac gun dusunecegim ve 2024 yil icin daha gercekci hedefler belirleyecegim. Iyi ki boyle bi mesaj girmisim buraya simdi gorunce cok mutlu oldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık