Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Zaman Kapsülü (2023)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
*Mutluluğu ve huzuru bul
*Üniyi kazan lan
*Çevren iyi insanlarla dolu olsun
*Hayat eşini bul
*Kendinden nefret etme
Ne olursa olsun seviyorum lan seni, narsist herif.

Son düzenleme:
Sevgili Ben öncelikle bol disiplinli bir yıl geçir ve umarım bir işe girersin
yeni nickin hakkında ise değiştikten sonra eskisi gibi aktif olamayacağını biliyorum. Umarım yeni yılda belki ilk kez mutlu olursun
Sana yeni nick Önerim Venividivici ama belki daha iyisini bulursun. 26.12.2023'te görüşmek üzere

2022 yılın nasıl geçtiyse 2023'te öyle geçsin. Aynı monotonlukta ve aynı ritimde sığır gibi yaşamaya devam etmek istiyorum. Heyvanlarım yanımda olursa sevinirim. Bizimkilere de bir şey olmazsa sevinirim. Evet.

Sanırım hayatımın en değişken yılıydı. Kendimi hiç beklemediğim uçlarda boğulurken buldum. Yakın bir zamanda çok kötü bir ruh halini deneyimledim. Kendi kendimi baya korkuttum. Aslında hala daha korkuyorum ama sanırım bir çeşit deprem yaşadım. Herkes bilir küçük depremler yeraltındaki stresi parça parça attıkları için tehlikeyi azaltan unsurlardır. Uzun süre deprem olmaması asıl problemdir çünkü stres birikir birikir en son çok büyük ve yıkıcı bir deprem olarak ortaya çıkar. Benim yaşadığım da stresi boşaltan depremlerdendi sanırım. Ara ara kötü hissettiğim olurdu ama ilk defa bu kadar güçlü bir şeyin varlığından haberim oldu ve her şeyin tamamen düzelmediğinin de farkındayım. Bu yaşadığın deprem en kötüsü değildi ve aslında yeterli de olmadı.
Bir yerlerde bir kapı açıldı ve açık kapı her zaman sürprizlere gebe. O yüzden 2023'ten beklentim kendime yeni bir kapı yapabilmek ve depremi kontrol edebilmeyi öğrenmek.
Bütün bunların yanında bol sağlık ve 5 milyon dolarcık.

eyyy çibi sen kimsin ya?
seneye bu zamanlar bunu okuduğumda seni istanbul, ankara, eskişehir ya da antalyada görmek istiyorum haberin olsun. mezuna kalma len valla üzülürüm. ehliyetini almış ol. yeppp yeni bir çevre kur kendine. tabi izmir gangi de ihmal etme. onlar hayatının her anında yanında olacak insanlar sonuçta. olm umarım sağlık sıkıntın filan çıkmaz. bu aralar hep kötü şeyleri anıyorum. umarım benim yüzünden başın belaya girmez. yeni çevreni o kadar merak ediyorum ki? ortamcılardan, torbacılardan, kekolardan uzak dur yeter herhalde. ünini, bölümünü, yurdunu o kadar merak ediyorum ki. umarım mutlusundur. umarım annene kapak yapıp aha ünideyim diyebilmişsindir ve umarım hazırlık okuyosundur çünkü ben 1 yıl yatmak için can atıyorum. 2023 yazı hayatının en renkli yazlarından biri olur umarım.
sude kendine değer ver lütfen. benim de mutlu olmaya ihtiyacım var.
aaa bi de mertle olan iddia noldu? ilk 20k geldi mi :D

Son düzenleme:
Doğru işi bulmak .
Piyasaya 1-2 kaliteli rap parçası çıkması .
Tekrar 15 kilo vermek .
Bireysel aktivitelerimi daha yukarıya çıkarabildiğim bir yıl olur inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık