Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Zaman Kapsülü (2023)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi bakalım:

Kendi adıma 2023 2022 kadar güzel geçmez demişim ve geçmedi. 2022 çok zirve bir yıldı ama yapacak bir şey yok. 2023 açıkçası kötüydü ama çok da kötü bir yıl değildi orta şeker diyelim.

@Shakan adına umarım sporu bırakmaz demişim bırakmış. Umarım geri başlar.

@Chibi Şeytan adına umarım ailesinden kurtulur demişim kurtulamamış. Arabayı görünce vazgeçmişti İzmir dışı şehir sevdasından umarım mutludur :s

@Brönzel Lem adına umarım savcı olur demişim henüz beni evden aldırmadığına göre bu da olmamış. Olduysa ve aldırmadıysa teşekkürler ama :s

@Jazz Lambası adına umarım düğüne çağırırlar demişim düğün bu sene olmadığı için 2023'ü kaybetmiş veya kazanmış değil diye yorumladım.

Mihawk-Keko-Croco için umarım ankaraya gelirler ve gezdiririm demişim gelmemişler. Ne diyeyim yazıklar olsun (doğu bey sesiyle)

@Arthur Morgan umarım bu yıl sabit ilişkiye geçer demişim. Tartışılabilir olsa da tek sen kazanmışsın Arthurum shjsjsjsjs
Takvime baktım şimdi. 27 sinde 10. ay dolcak eski zamandan da bir 6 ay vardı. Beklentimizi fazlasıyla geçtik hatta fazla iyi gidiyor. Tabi birbirimize kafayı yedirtecek defalarca olay yaşasakta bunun bilincinde girdik iki manyak olarak. Umarım sizin ilişkiniz gibi daha huzurlu, olaysız, sevimli bir ilişkiye de evriliriz de bu deliyle zor. Birde bu ara kumar batağına düştü. Gözümün önünde korkunç paralar oynuyor. Bazen kazanıyor bazen kaybediyor da parasında değil heyecanında. Yine zararlı bir şeye bağımlı oldu. Evlensek 1 haftaya bizi geç babasını çulsuz bırakacak potansiyeli var gibi hissettiriyor.

Bir şey yazmamışım da yazabileceğim şeyler tutmayacakmış zati :d. Yeni konu açılırsa tutmayacak birkaç şey yazarım unutmazsam.

2023 başladıktan 12 gün sonra iki tane kritik finalim var. arada biraz daha var ama onlar bu kadar kritik değil.
2023 aralığında tekrar buraya bakabilirsem şunları dilerim yeni yıldan.
Ocak ayı bittiğinde tüm finallerden eğitim öğretim döneminden muzaffer çıkılacak.
iş-staj bulunacak.
Mayısta Fenerbahçe şampiyonluğu kutlanacak.
Bir canan bulunacak.
Bir de rakı şişesinde balık olsam.

güzel konsept olmuş kimin aklına geldiyse tşkler. 2022 mihawkı gibi ben de kendime bir iki şarkı park edeyim.
Oha bu zaman kapsülü olayı süpermiş. Polatın her şeyi düşündüğü sahneden oldum.
Ocakta da mayısta da finalleri parçaladım. Gel gelelim 2023 sonbaharı akademik olarak yokuş aşağı gittim. 2-3 dersten banko kalacağım gibi, okul bir dönem daha uzadı lanet olsun.
Staj buldum, sözleşmem bitti, uzatıldı, ayrıldım. Yaz için bulamadım ama ağustosta güzel yere kapak attım.
2022-23 fenerbahçe sezonunu çok konuşmayalım.
Canan duman etti beni, komple hayatımdan postaladım.
Rakı şişesinde balık oldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık