Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Zaman Kapsülü (2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umarım One Piece'in düzeldiğini görebilirim.
Umarım Luffy Kaido'dan yediği bir hasar sonucu hayal dünyasına geçiş yapmıştır.

ben bu yılı sevdim dolu bir yıldı. 3 senedir çalıştığım yerden bu sene kurtuldum. kurtulmakta kalmayıp yeni bir yerde çalışıp ondan daha iyi bir fırsat buldum ve kabul ettim. cok çalışmak istediğim bir yerden de red yedim baya üzülmüştüm. ama geriye dönüp bakınca iyi ki öyle olmus diyorum hayatın ne getireceği belli olmuyor. iliskiler olarak üzdüğüm insanlar oldu , beni üzen insanlar oldu. askere gittim spora başladım cok insan tanıdım kendimi daha iyi tanıdım uzun vadeli hedefler koydum. inişli çıkışlı ama güzel bir yıldı.

kariyer ✔
evlenilecek kız ❌
saygınlık ❌

Ananla birbirinizi yemeye devam etmiyorsunuzdur umarım.
Babanda adam olma yolunda adım atmıştır inşallah.
Lütfen salak saçma insanlarla boş polemiklere girmemiş ol valla o gereksizler için kendini yormaya değmez zaten yarısı -hapşuu- anladın sen 😌(inş)
Agalar noldu? Hele civciv noldu? Civciv defteri kapandı mı yoksa rüyalara devam mı? Valla kapanmasa da sorun yok herhalde yani zararı yok gibi şuanda. Tabi gelecekte üzer mi belli olmaz ama bana karşı kibar bee bozmaz o bozmaz. Zengin agayı da merak ediyom valla.
Bi de okul işi var. Bunu okuduğumda üni sınavına hazırlanıyor olcam... umarım bir hedef belirlemişsindir, gerçekten istediğin bi hedef. Umarım kafanı başına toplamışsındır üni konusunda. Bu negatif düşüncelerden kurtulmamışsan da kurtul. Yksye çok az kaldı.
Ve SUDE LAN 18 OLCAN 2 AYA LANN koca kız oldun bee yerim ben seni anneeeem oy kuzum üzme kendini ne aile ne aşk ne arkadaşlık ne de okul için. Bu senin hayatın ve bu hayattaki en değerli şey sensin. Ne anan ne baban ne civciv ne yks ne de başka bir şey.
Ne olursa olsun, şuanda ne durumda olursan ol ben, sana güveniyorum. Zaten tek güvendiğim de sensin. Salaksın, safsın, sakarsın ama benim geleceğimsin. Hayatında kimse kalmasa bile ben seni seviyorum 😚
Anamla birbirimi yemeye devam etmiyordum son 3 aydır taa ki düne kadar. Dün çok kötüydü. Valla...
Babama gelince sakin bir yıl geçirdim kendisiyle sanırım.
Burda bahsettiğim salak saçma insanlar kim acaba? Hatırlamıyorum o dönemde kimleri sevmediğimi.
Agalar... En son mayısta birbirimize girdik onlarla ya :D şuanda yolda görsem yön değiştireceğim bir tayfa.
Civciv ha vay anasını bir yılda neler değişti. Eda benle civcivi ayarlamaya çalışırken şuanda onunla flörtleşiyor... bff :D o iş 2022in baya başlarında kapandı be kuzu çünkü "zengin aga" girdi bir anda. Of neler neler oldu. Ha civcivle zengin de kavgalı bu arada. Onlar da birbirine girdi. Hem de eda yüzünden :) zengin için çok ağladım, baya depresyona girdim ama iyi de olmuş tüm bu agalar çıktı hayatımdan ve vizyon geldi hayatıma yemin ederim. Tabi birlikte bir dönem güldüğüm insanlarla şuan düşman durumuna gelmek üzücü biraz. Ve bu insanlar yüzünden gizemin hayatımdan çıkması da...
Ne ykssi bacım... offf bu işler çok sıkıntılı ama halletçez inşallah. Bakalım hayırlısı diyelim.
1 ay 19 gün VE 18İM ALLAM VALLA KOCA KIZ OLDUM
İlginç tercihler yaptın bu yıl. Tüm çevreni değiştirecek tercihler. Ama bak yanında oğuz var, onur var, sef var daha ne olsun? İlk başta korkuyordum yaptığım seçimlerden ama iyi oldu. Helal len sana.

Bu yıl değil de bundan sonraki yıl asıl önemli olan benim için. Yurt dışına yerleşicem büyük ihtimalle daha gelmem Türkiye'ye uzun bir süre. Bu yıldan tek beklentim yanında keyif alabiliceğim diğerlerinden benim için daha özel bir birey bulabilmek. Gereksiz insanlar boşa vakit çalıyorlar.
Bulamadık öyle bir birey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık