Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan Üye Topluluğu !

Sen Hangi Grupsun ?

• Kullanılan toplam oy
    118
1.gruba dahilim sanirim. E. Oda benim gozumde ortadünya, harry potter evreni vb. duzeyinde bir hayal dunyasi yaratmistir. Eserini "efsane" duzeyine cikarmaya cok yaklasmistir. Ama ne yazik ki her arc'in temelinde kendini tekrar etme, şans vb. faktorlerin artik cilkini cikarmasi serinin degerini gozumde hizli bir ivmeyle dusurmustur.
Bkz: Her arc boss karakterin Luffy'i yakalamasi ancak isini bitirmemesi, luffy'nin baskasinin yardimiyla kurtarilmasi akabinde boss'un Luffy tarafindan dusurulmesi

Donquixote Doflamingo adına algı var olmamış :/ bırakında tartışmaları okuyanlar karar versin :(

- Ana muhalefetim ama pek yazmıyorum

Bütün seriyi baştan sona okudum okumaya devam ediyorum hatta tekrar tekrar açıp seriyi gözden geçiriyorum ama ona rağmen 4. şıkkın bana uyduğunu düşünmüyorum
Diğer seçeneklerde pek uygun değil
Genelde bodoslama yazmayı ve boş/dolu karışımı yorum yazmayı severim

Ben fanım ve en büyük düşmanlarım Ace haterları, hani şu Ace gömme şenlikleri düzenleyenler :D işte onlar

3-Bordolar candır. Etliye sütlüye karışmazlar.
8 ve 4' de girerim birazcık.
Fanı olduğum karakterse az ama özdür.

Oda Fanları
Bu grup genel olarak serideki karakterler üzerinden objektif bir bakış açısına sahip gibi izlenim yaratsa da kurgunun bütününün yargılanmasına karşı çıkar. Oda`nın ve manganın eleştirilmemesi en büyük tabularıdır.
Dalgacılar
Bu grup genel olarak tepkilerini ironik bir şekilde verir. Bu yüzden sınıfını keşfetmek zordur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık