Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Satranç Turnuvası 2

Turnuvaya katılacak mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    86
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kadar iyi satranç oynayan insanlar beklemiyordum. :D santranca nasıl başladınız merak ettim, herhangi bir şampiyonluk var mı mesela?
Lisede baslamistim ben. Lise ve universitede yaklasik 35-40 birinciligim 5-10 arasai 2.lik 3-4 defa da ucunculugum vardi. Dusun ne kadar turnuvaya katildigimi :D
Japonyada da 3 turnuvaya katildim 1. 2. 3. lukler aldim :D Ama turkiye de canavar gibi elemanlar var. Ben satranci ders gibi calisarak degil hobby olarak oynadim. Adamlar gunluk 5-6 saat satranc calisiyor. Oynamak degil, bildigin calisiyor. O adamlarla mucadele edilmez deyip valizimi toplayip japonyaya geldim :D

Lisede baslamistim ben. Lise ve universitede yaklasik 35-40 birinciligim 5-10 arasai 2.lik 3-4 defa da ucunculugum vardi. Dusun ne kadar turnuvaya katildigimi :D
Japonyada da 3 turnuvaya katildim 1. 2. 3. lukler aldim :D Ama turkiye de canavar gibi elemanlar var. Ben satranci ders gibi calisarak degil hobby olarak oynadim. Adamlar gunluk 5-6 saat satranc calisiyor. Oynamak degil, bildigin calisiyor. O adamlarla mucadele edilmez deyip valizimi toplayip japonyaya geldim :D
Maşallah maşallah maşallah. Sanırım o canavarlardan biri de Kaido. Bu arada Japonya'ya bu yüzden mi gittin?

@maymundlutfu Diyordum ya, bir gün ben de birinci olacağım KF turnuvasında diye. Cevabı Katakuri versin.

Yani olacağım, belki yakın zamanda değil ama olacağımmmmm!

Maşallah maşallah maşallah. Sanırım o canavarlardan biri de Kaido. Bu arada Japonya'ya bu yüzden mi gittin?

@maymundlutfu Diyordum ya, bir gün ben de birinci olacağım KF turnuvasında diye. Cevabı Katakuri versin.

Yani olacağım, belki yakın zamanda değil ama olacağımmmmm!
Önümüzdeki turnuvalardan birinde finale çıkacaksın. Diyeceksin ki tamam bu sefer geliyor şampiyonluk. Rakibim kim diye bakarken benim ismimi göreceksin. Sonra şampiyonluk hayallerin 1 turnuva daha ertelenecek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık