Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Satranç Turnuvası 2

Turnuvaya katılacak mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    86
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Yok yok estağfirullah saygısızlık olarak görmedim. Sadece süre aldıktan sonra bir şekilde oyunu çevirseydim size haksızlık olacağını düşündüm. Başlangıçta iki tarafa da eşit süre veriliyor. Süremi bitirmem benim suçum sonuçta. :D
Apoo'ya süre bastın, keşke ikinci maça devam etseydik yazdın.Madem bu mentalitedesin kendine yapılınca niye terk ettin? Sadece merak ettim fikrim değişti demen bile yeterli.

@Kenny McCormick kusura bakma tekrardan.Böyle olacağını düşünemedim.Yine de güzel oyundu ikisi de.Bence 15 dakikalık bir oyunda sen yenersin beni sadece açılışta süreyi fazla harcıyorsun oyun sonu karmaşaya geliyor :)

Apoo'ya süre bastın, keşke ikinci maça devam etseydik yazdın.Madem bu mentalitedesin kendine yapılınca niye terk ettin? Sadece merak ettim fikrim değişti demen bile yeterli.
Apo ile oynarken 20 kişi falan vardı sanırım. Henüz turnuvanın başları olduğu için, çok da üzerine düşünmeden devam etmek istedim. Burada beş kişi kaldığı için devam etmek doğru gelmedi. Bir de Apoo süre alınca beni yenseydi, kimseye bir haksızlık olmayacaktı çünkü yenilen ben olacaktım. Burada ise Gannicus'a haksızlık olabilirdi.

Ama doğru, iki olay da aynı. Tek fark benim olayların farklı tarafında kalmam sanırım :D

Bir 30 dk kadar satranc oynayacagim. Oynamak isteyen licheese gelebilir. Biraz farkli satranclardan oynamak istiyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık