Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Satranç Turnuvası 1

Turnuvaya katılacak mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    81
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Turnuva cok eglenceliydi. Ozellikle birkac arkadas 4 lu satranc oynarken izledim ve gercekten satranc oynamaktan zevk alan kisiler gordum. Normalde turnuvalarda insanlar hirsli oluyor ve zevk alamiyorlar. Fakat bu turnuva su ana kadar ki en guzeliydi diyebilirim.

Teşekkür ederiz katıldığın için, bize güzel maçlar izlettin.

Gerçekten eğlenceli turnuvaydı. Her ne kadar erken elensem de diğer maçları takip etmek bile keyifliydi. Herkesin eline sağlık. Özellikle @Mihawk senin eline sağlık baya emek verdin bu turnuvaya. ?

Rica ederim, verdiğim emeğe değdi. Maçları oynarken demiyorum çünkü, ilk maçta elendim, maçları izlerken çok keyif aldım. İyi oynayan kişileri izlemek keyifliymiş, hele forumdan arkadaşlarla bunun analizini yapmak daha da keyif kattı. Umarım buna katılan kimse pişman olmamıştır.

Turnuva için En'ler hazırlayacağım. Yarın bitmiş olur. Sonra da, bir daha ki turnuvaya görüşmek üzere kapatırız burayı.

Üye silindi 6810

Rica ederim, verdiğim emeğe değdi. Maçları oynarken demiyorum çünkü, ilk maçta elendim, maçları izlerken çok keyif aldım. İyi oynayan kişileri izlemek keyifliymiş, hele forumdan arkadaşlarla bunun analizini yapmak daha da keyif kattı. Umarım buna katılan kimse pişman olmamıştır.

Turnuva için En'ler hazırlayacağım. Yarın bitmiş olur. Sonra da, bir daha ki turnuvaya görüşmek üzere kapatırız burayı.
Çok kapalı kalmasın ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık