Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM Ligi 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşmüşüm zaten düşene bir tekme de sen atma. Mount üzülür gelmek istemez yoksa ;)
Kendi evinde yenilirsen zaten bu takıma futbolcuların hepsini bana gönder! :ehe:
İlk maçı bende kaybettim anca takım biraz kendine geldi ama belli olmaz bu takımın ne yapacağı.
Fakat favori sensin, bir sürpriz yaparsam kazanırım anca...:ehe:

Kendi evinde yenilirsen zaten bu takıma futbolcuların hepsini bana gönder! :ehe:
İlk maçı bende kaybettim anca takım biraz kendine geldi ama belli olmaz bu takımın ne yapacağı.
Fakat favori sensin, bir sürpriz yaparsam kazanırım anca...:ehe:
Wolv ‘u 2-0 yeniyordum 2-2 yaptı. 2 tane daha golü vardı ama VAR kurtardı valla şaka gibi.

Wolv ‘u 2-0 yeniyordum 2-2 yaptı. 2 tane daha golü vardı ama VAR kurtardı valla şaka gibi.
Beni yendi o ama full defans yaparak kazanmaya çalışmıştım ama, defans hattı kötü benim. Atak oynayınca hiç olmazsa atıyorum baya kaybedersem de öyle kaybediyorum...
Bakalım belli olur yarın eğer seni de yenersem tırmanarak giderim, kaybedersem de tırmanma biraz geçikecek...
Ben bu maçı saymıyorum bana ne
Sen alıştın artık ya şey etme bu kadar... :ehe:

Beni yendi o ama full defans yaparak kazanmaya çalışmıştım ama, defans hattı kötü benim. Atak oynayınca hiç olmazsa atıyorum baya kaybedersem de öyle kaybediyorum...
Bakalım belli olur yarın eğer seni de yenersem tırmanarak giderim, kaybedersem de tırmanma biraz geçikecek...

Sen alıştın artık ya şey etme bu kadar... :ehe:
Yok neye alışmışım olmadı bir şey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık