Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM Ligi 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Calgara @Sir Crocodile Formda oyunculardan bahsediyor sanırım da ne işe yaradığını ben de bilmiyorum.
Forumda diye geçen oyunculardan bahsediyor ne işe yaradıklarını ben de bilmiyorum sadece alınca ekstra 5 coins veriyorsun
Normalde ki hallerinden daha iyi oynuyorlar, adı üstünde formda ki halleri gibi düşünebilirsiniz.
Arada tamamen formda oluyor listeye ekleniyor, sezon boyunca formda. Bazen ise o hafta gerçek liglerde başarı yakalamış olanlar oluyor, onların kalitelerine +3, +5 falan ekleniyor o şekilde oluyor o haftaya özel.

Ya antrenman veya diziliş yaparken oyuncu fotoları oluyor ya. He işte o fotoğrafta arka plan siyah, çerçevenin kenarı da sarı renk oldu bi oyuncumda.
Normalde ki hallerinden daha iyi oynuyorlar, adı üstünde formda ki halleri gibi düşünebilirsiniz.
Arada tamamen formda oluyor listeye ekleniyor, sezon boyunca formda. Bazen ise o hafta gerçek liglerde başarı yakalamış olanlar oluyor, onların kalitelerine +3, +5 falan ekleniyor o şekilde oluyor o haftaya özel.
:D

Bugün ya berabere kalacağım ya da atacağım üçüncü bir seçenek yok ama farkettim ki şimdiye oynadığım maçlarda as oyuncularımı antrenmanda bırakmışım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık