Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM Ligi 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilk olarak iki şampiyonluk 4 kupa almışlığım var KF liglerinde neyse onu geçtim de kaleci la onun sebebi kaleci sayısı az olunca o fazla gelişti 20 25 M değer farkı oradan kaynaklanıyor üşenmezsen bak defansta da orta sahada da forvette de 1lik hedefi olanlardan daha iyi değil kadro neyse kardeşim oynayalım bir daha lig kurulacağında da bana söyleyin ben açarım transfer serbest coin kullanımı kapalı antrenman kampını isteğe göre açık ya da kapalı yapabiliriz. Biri daha çıkıp adalet derse de kadroyu 500 M yaparım bak söylüyorum :D
İşim çıktı gelince uzun bir yaziyla cevabını verecem. :D

@RORONOA yı destekliyorum umarım birinci olur yiğidim.

Bu arada Croco asla coine falan kıyamaz söylediklerine inanmayın bol bol harcayın hiçbir şey yapamaz o. :s
Görürsün. :D

Öyle mi yapıyonuz ne bilim Ankette İngiltere ligi kazanmış
Diktatör mihawk kendi istediğini dayatıyor (!)

Coin liglerde çok daha etkili olacağından şampiyonlar ligi yapmayı mantıklı görmüş (coin ile paran olmasa bile farklı liglerden güçlü oyuncular alabiliyorsun bu da fazla coini olanın şampiyon olması demek)
Bunun yerine herkes forum adlarıyla yeni hesap açsaydı daha iyi olurdu en azından eşit başlardık

Diktatör mihawk kendi istediğini dayatmış (!)

Coin liglerde çok daha etkili olacağından şampiyonlar ligi yapmayı mantıklı görmüş (coin ile paran olmasa bile farklı liglerden güçlü oyuncular alabiliyorsun bu da fazla coini olanın şampiyon olması demek)
Bunun yerine herkes forum adlarıyla yeni hesap açsaydı daha iyi olurdu en azından eşit başlardık
Mantıklı.

O değil de daha 1 maç yaptık, forma şansı bulamayan oyuncuların moralleri düşmüş. Baya sıkıntı olacak bu iş.

Sla sol açık sanırım. Sağ Kanada sla koysam kötü olur mu çok ? Yeni gelmiş bu bilenler söylesin :/

@Kaizokou Gari manu mu benden güçsüz ¿

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık