Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan OSM 2020

Hangi ligi oynayalım?

• Kullanılan toplam oy
    31
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Prolara birşey soracağım. Devamlı dğşük puanla oynayan oyuncu yerine daha güçsüz ama yüksek puanlı oynayan oyuncuya forma vermek daha mı mantıklı ?
Bir amatör olarak diyebilirim ki bu oyunda football managerdekine benzer bir kimya durumu var. Yani oyuncu güçten bağımsız olarak olarak performans gösterebiliyor. Örneğin başka bir sezonda 81 puanlık bir bekim vardı, adamı aklıma kazındı, Benoit Tremoulinas adı. Adam düşük puanlı ve yaşlıydı, ama her maç 8-9 puanla oynardı. Yine böyle forvetlerim oluyordu, düşük puanlı ama her maç bir tane yazarlardı. Güç önemli ama uyumlu kadro kurmak daha önemli bence. Benim kadrom değer yani güç sıralamasında 14. Üstelik oyuncuların maç puanları da yüksek değil. Ama öyle ya da böyle ilerliyorlar.

Lige müthiş başlamıştın sen aslında nasıl böyle bi düşüş yaşadın şaşırdım valla senle kapışcaz diye bakıyordum şampiyonluk yarışında :confused: kesin @Sir Crocodile büyü falan yaptı bana da yapmış olabileceğinden şüpheleniyorum gerçi büyü işi @Riful da da olabilir 12 13 maçtır kaybetmiyor çok şüpheli :D

Reis ilk 4’ün yanında ki işaret ne lig tablosunda ki?
Bu lig bittiğinde oyun İngiltere, İspanya, İtalya ve fransa liglerinden yanılmıyorsam ilk 4e giren menajerlere özel bir şig davetiyesi yolluyor katıldığın zaman bu ligdeki kadronla başlıyorsun o lige yani 1milyar kadro değerin varsa onla başlarsın biriktirdiğin transfer bütçesi de senle geliyor.
Bir amatör olarak diyebilirim ki bu oyunda football managerdekine benzer bir kimya durumu var. Yani oyuncu güçten bağımsız olarak olarak performans gösterebiliyor. Örneğin başka bir sezonda 81 puanlık bir bekim vardı, adamı aklıma kazındı, Benoit Tremoulinas adı. Adam düşük puanlı ve yaşlıydı, ama her maç 8-9 puanla oynardı. Yine böyle forvetlerim oluyordu, düşük puanlı ama her maç bir tane yazarlardı. Güç önemli ama uyumlu kadro kurmak daha önemli bence. Benim kadrom değer yani güç sıralamasında 14. Üstelik oyuncuların maç puanları da yüksek değil. Ama öyle ya da böyle ilerliyorlar.

O zaman sen kesin büyücüsün :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık