Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan OSM 2020

Hangi ligi oynayalım?

• Kullanılan toplam oy
    31
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cl'ne lig sonundaki kadron ile katılıyorsun gruplardan başlayıp finale kadar bildiğimiz cl. @Kaizokou Gari teşekkürler teklif için ama ben katılmayacağım daha önce kazanmıştım onu tekrar oynamak istemiyorum. Bi sonraki lig için başlık açıp adam toplayın ilk mesaja katılmak isteyenleri kaydedin sayımız net olur. Ben ilgilenirdim ama işten dolayı bakamıyorum foruma pek. Sayımız tamamlanınca da ligin açılacağı günü belirleriz :good: bu ligden kaç kişi katılacak onları öğrenelim önce direk etiketleyin ilk mesaja açılacak konuda @Kaizokou Gari sen yaparsın la bu işi hemen başlamak istemezseniz ara verebiliriz biraz. Ligi yine ben açarım coin bol.

10 milyon var teklif bile atamam ama teşekkürler :D Bu Cl işi nasıl oluyor bilmiyorum ama çokta umurumda değil, eğer 4 kişiyi kitleyecekse uzun süre bence bulaşmayalım yeni lige geçelim.
4 takım seçebiliyorsun ya şimdiki takımın ilk 4e girdiği için diğer liglerde başarılı kişilerle aynı cl platformunda karşılaşıyorsun şimdiki kadronla yani yeni bir ligi engellemez eğer boş yerin varsa
Cl'ne lig sonundaki kadron ile katılıyorsun gruplardan başlayıp finale kadar bildiğimiz cl. @Kaizokou Gari teşekkürler teklif için ama ben katılmayacağım daha önce kazanmıştım onu tekrar oynamak istemiyorum. Bi sonraki lig için başlık açıp adam toplayın ilk mesaja katılmak isteyenleri kaydedin sayımız net olur. Ben ilgilenirdim ama işten dolayı bakamıyorum foruma pek. Sayımız tamamlanınca da ligin açılacağı günü belirleriz :good: bu ligden kaç kişi katılacak onları öğrenelim önce direk etiketleyin ilk mesaja açılacak konuda @Kaizokou Gari sen yaparsın la bu işi hemen başlamak istemezseniz ara verebiliriz biraz. Ligi yine ben açarım coin bol.
Bavs uğraşmazsa ben hallederim bencede gelecekler olur
Bir sonraki lige gelecekler yazabilir mi
2~ @Sir Crocodile koşuköyü1996
3~ @Riful rifuru
4~ @Trao M 4 H 1 R
5~ @Kaizokou Gari ıojkvtg
6~ @Gensai bbbbbbhjbh
7~ @Urouge Tarık Onat
8~ @DragBug ozangün
9~ @Galio AlexDeSouza1245
10~ @Phoenix Marco Fellix95
11~ @Alcatraz Math1ldA
12~ @Basil Hawkins Gurkita
14~ @Luffy Ox Lloyd
@Eustass Captain Kidd
Ben her türlü varım

Bir sonraki lige gelecekler yazabilir mi
2~ @Sir Crocodile koşuköyü1996
3~ @Riful rifuru
4~ @Trao M 4 H 1 R
5~ @Kaizokou Gari ıojkvtg
6~ @Gensai bbbbbbhjbh
7~ @Urouge Tarık Onat
8~ @DragBug ozangün
9~ @Galio AlexDeSouza1245
10~ @Phoenix Marco Fellix95
11~ @Alcatraz Math1ldA
12~ @Basil Hawkins Gurkita
14~ @Luffy Ox Lloyd
@Eustass Captain Kidd
Beni de yazın Ligi ben açarım değerli rakiplerim coinlerini ligde harcasın :cool:
@Will of D. Gelcem diyordun seni de yazdırıyorum kardeşinin nicki de yaz buraya onu da ekleriz ?

Bende oynarım ama bu CL ye katılmayınca kaç gün de geçiyor bende hepsi dolu diğer 2 si biteli 3 gün oldu birinde katıldım ama diğerinde katılmak istemiyorum kaç gün beklemek gerekiyor

Averaj takımı oldum iyice ama lig bitti, yazık oldu yoksa müthiş bir geri dönüş yaparak destan yazabilirdim.

Bende oynarım ama bu CL ye katılmayınca kaç gün de geçiyor bende hepsi dolu diğer 2 si biteli 3 gün oldu birinde katıldım ama diğerinde katılmak istemiyorum kaç gün beklemek gerekiyor
Katılmak zorunlu değil ki istersen girersin bekle lig düşsün slot boşa çıkar ondan sonra girip seçmezsen cl katılmayabiliyorsun ? Süper Lig yapabiliriz gerçi takım sayısı 21 mi osm de bilmiyorum :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık