Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Ödüllü CL Fantezi Ligi Turnuvası

Transfer sezonu devam ediyor ve 2 hakkınız var, kullanın. Bu noktada taktiksel seçimler önemli, transferleri düşünerek yapmak gerek. Kaleye Nevistic'i koydum ve kaptan yaptım. İlk maç 9 gol yedi, yiyeceğini yediğine göre artık gol yemez. Wimmer'le de defansı da güçlendirdim. İkinci maç gününe hazırım. Herkese başarılar.

Transfer sezonu devam ediyor ve 2 hakkınız var, kullanın. Bu noktada taktiksel seçimler önemli, transferleri düşünerek yapmak gerek. Kaleye Nevistic'i koydum ve kaptan yaptım. İlk maç 9 gol yedi, yiyeceğini yediğine göre artık gol yemez. Wimmer'le de defansı da güçlendirdim. İkinci maç gününe hazırım. Herkese başarılar.
niye acele ettiniz ki transferde? ya şl haftası gelmeden önce kadronuzdaki oyuncular sakatlanırsa? siz bu ligin en iddialı yarışmacılarından birisiniz, eksik kadroyla yarışma riskini neden aldınız?

niye acele ettiniz ki transferde? ya şl haftası gelmeden önce kadronuzdaki oyuncular sakatlanırsa? siz bu ligin en iddialı yarışmacılarından birisiniz, eksik kadroyla yarışma riskini neden aldınız?
Ben pc’den oynuyorum ve ilk hafta transfer gününün bitimine yetişememiştim;
bu hafta da 2 tane kesin çıkarmam gereken oyuncu vardı.( 2 de transfer yaptım ama 8 puandan fazlasını çıkaracaklarını düşünüyorum.)
Senin anlayacağın, “şimdiden yapayım da garanti olsun.” dedim.

Ben pc’den oynuyorum ve ilk hafta transfer gününün bitimine yetişememiştim;
bu hafta da 2 tane kesin çıkarmam gereken oyuncu vardı.( 2 de transfer yaptım ama 8 puandan fazlasını çıkaracaklarını düşünüyorum.)
Senin anlayacağın, “şimdiden yapayım da garanti olsun.” dedim.
eğer keyfine katıldıysanız lige hiçbir sorun yok. ben euro 2024 turnuvasında 48 puan harcadım transfere, keyfe keyif katıyor transfer yapmak ama iddialı bir yarışmacı olmak istiyorsanız hata yapmışsınız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 8, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık