Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Ödüllü CL Fantezi Ligi Turnuvası

ulan ne güzel clean sheet geliyordu 2 oyuncudan... hiç oldu puanlarım :( şampiyon mu olacaksın kızılyıldız, 86'da gol atmanın manası ne?
Ben de Bah almıştım, gitmiş 4 puan.. Zaten 3 oyuncudan toplam 4 puan geliyor, nasıl düzen bu.. Haaland ve Neuer'a güvendik, toplam 3 puan :artiz:

Ben de Bah almıştım, gitmiş 4 puan.. Zaten 3 oyuncudan toplam 4 puan geliyor, nasıl düzen bu.. Haaland ve Neuer'a güvendik, toplam 3 puan :artiz:
haaland'dan puan alırsın ya ilerleyen zamanda. kolay maçları var city'nin, köy takımlarına sallar 3-5 tane. çok büyük takımlardan kaleci almak bana biraz mantıksız geliyor. çok az şut çekiliyor üzerlerine ve gol yedikleri anda puan alma ihtimalin çok düşüyor.

3 defans oyuncusundan(inacio, pavlovic, hancko) toplam 3 puan aldım. var bunlar futbolda, sağlık olsun.

haaland'dan puan alırsın ya ilerleyen zamanda. kolay maçları var city'nin, köy takımlarına sallar 3-5 tane. çok büyük takımlardan kaleci almak bana biraz mantıksız geliyor. çok az şut çekiliyor üzerlerine ve gol yedikleri anda puan alma ihtimalin çok düşüyor.

3 defans oyuncusundan(inacio, pavlovic, hancko) toplam 3 puan aldım. var bunlar futbolda, sağlık olsun.
Ben de katılıyorum kaleci konusunda. Baktım şimdi de 2 tercihimiz de aynı olmuş.

Ben de katılıyorum kaleci konusunda. Baktım şimdi de 2 tercihimiz de aynı olmuş.
ben aslında sturm graz'ın kalecisini almıştım trubin'in yerine ama sonra işin bokunu çıkartmayayım deyip değiştirdim. gördük zagreb kalecisinin başına gelenleri, 9 tane salladılar. kim bilir bu garibanın başına neler gelecek bu turnuvada.

ben aslında sturm graz'ın kalecisini almıştım trubin'in yerine ama sonra işin bokunu çıkartmayayım deyip değiştirdim. gördük zagreb kalecisinin başına gelenleri, 9 tane salladılar. kim bilir bu garibanın başına neler gelecek bu turnuvada.
Baya sıkıntılı maçlar çıkacak kaleciler için. Ben bu lig aşamasının keyifli olacağını düşünüyorum.

Ben yıldız da koydum.

Leipzig senin için büyük mü sayılıyor bilmiyorum. Sesko bu turnuvada güzel bir lig aşaması geçirecek bence. Öyle bir his var içimde. Ben almadım takıma. Leipzig'den 2 oyuncu olduğu için üçüncüyü tercih etmek istememiştim. Bir de bu sezon sanki MS, Sesko'yu on numara-forvet arkası kullanacak gibi geliyor. O yüzden skordan yapmaktan bir tık uzakta kalabilir. Asiste yönelik artış da olabilir. Union maçından sonra karar veririm. :D

Ben Salzburg'dan Konate'yi alacaktım ama diz sakatlığı yüzünden almadım. Diz sakatlığı korkutur, kariyer bitirir santraforda.

Size gol atan Jhon Duran var. aslında onu alacaktım Konate yerine ama nöbetçi golcü olarak 2-3 gol atar belki diye. Riske girmek istemedim.
@kaos sana Sesko al deyip kendim almadım. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık