Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Ödüllü CL Fantezi Ligi Turnuvası

diğer tüm mevkileri kolaylıkla doldurmuştum. bir tek, içime sinen bir orta saha hattı ayarlamak kalmıştı. saatlerimi harcadım bunun için ve tam her şey halloldu derken ama az önce öğrendim ki kadroma aldığım calvin stengs diz ameliyatı olacakmış...

kolaya kaçıp wirtz alacağım takıma, kafam yoruldu artık.

diğer tüm mevkileri kolaylıkla doldurmuştum. bir tek, içime sinen bir orta saha hattı ayarlamak kalmıştı. saatlerimi harcadım bunun için ve tam her şey halloldu derken ama az önce öğrendim ki kadroma aldığım calvin stengs diz ameliyatı olacakmış...

kolaya kaçıp wirtz alacağım takıma, kafam yoruldu artık.
Kerem de yoktu. Hala yok. Gerçi kerem listeden sonra mı gitmişti acaba tam hatırlayamadım

Kerem de yoktu. Hala yok. Gerçi kerem listeden sonra mı gitmişti acaba tam hatırlayamadım
benfica'dan topçu almadım ben. hem geçen sezonki şl performansları korkunçtu hem bu sezona çok kötü girdiler hem kadroları geçtiğimiz sezona kıyasla zayıfladı hem de bu sezon şl'deki fikstürleri çok zor. alırsam antonio silva'yı alırım bir tek bu takımdan.

2 City
1 Real
2 Arsenal
2 Leverkusen
1 Bencifa
2 PSG
1 Lille
1 Dortmund
2 Leipzig
1 Aston Villa

Takım dağılımı bu şekilde. PSG'nin yaş ortalaması 23. Takım aşırı genç olduğu için onlarla doldurma fikri geçti içimden ama kendimi 2de durdurdum. :D

Derken kadroya bir kere daha bakım. Maatsen'i niye aldığımı düşünerek Aston Villa'yı sıfırlama karar verdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık