Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Mücadeleleri

Sir Crocodile Croco sahnelerini alıp kendi istediği gibi yorumluyor :S Millenium bunu tüm manga için yapıyor... :S Dentetsu vs Alpamis'imiz yok mu?
Prime Millenium olsaydı daha çekişmeli geçerdi. Densetsu vs BattalGazi olacak yüksek ihtimalle eğer orayı kazanırsa ileride Alpamis ile denk gelebilir.

Ufak bir aradan sonra kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yeni videomuzda @II. Invictus ve @Ölüm Cerrahı karşı karşıya.
Profilimi görmek için defalarca izleyebilirim. O ne muhteşem profil olmuş. Ellerine sağlık. Çok güzel. Kurnazlıkta ilk bir şaşırdım. Sonra bir tilkilik var sen de derler zaten. Sen de görmüşsün. :ehe:

Doffy'e kaybetsem üzülebilirdim. Sanji gibi centilmene kaybetmek üzmüyor. Tebrikler. @II. Invictus :sapkali:

Profilimi görmek için defalarca izleyebilirim. O ne muhteşem profil olmuş. Ellerine sağlık. Çok güzel. Kurnazlıkta ilk bir şaşırdım. Sonra bir tilkilik var sen de derler zaten. Sen de görmüşsün. :ehe:

Doffy'e kaybetsem üzülebilirdim. Sanji gibi centilmene kaybetmek üzmüyor. Tebrikler. @II. Invictus :sapkali:
Teşekkürler. Kurnazlığı o yorumlar dolayısıyla verdim zaten baktım öyle diyenler var. :D

Üzülmemiş olmana sevindim güzel bir maç çıkardınız ikinize de tebrikler.

Teşekkürler. Kurnazlığı o yorumlar dolayısıyla verdim zaten baktım öyle diyenler var. :D

Üzülmemiş olmana sevindim güzel bir maç çıkardınız ikinize de tebrikler.
Rica ederim ama asıl ben teşekkür ederim. Dahil ettin böyle bir şeyin içine beni de. :rolleyes:

Farkla kaybetseydim de üzülmezdim. Eğleniyoruz netice de, Dof'ta işin şakası. :D

Rica ederim ama asıl ben teşekkür ederim. Dahil ettin böyle bir şeyin içine beni de. :rolleyes:

Farkla kaybetseydim de üzülmezdim. Eğleniyoruz netice de, Dof'ta işin şakası. :D
Rica ederim ne demek seni dahil etmesek eksik kalırdı. Bunlar eğlencesine tabi canım darılıp gücenmeye gerek yok.

Yalnız tepkime puanını yanlışlıkla sana vermişim. @II. Invictus hakkını helal et usta bir puan daha fazlan olacaktı normalde. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık