Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

Yoo 2-3 gün foruma girmiyorum bir bakıyorum bana video hazırlanmış o da sen.Bir kenara yazıp yazıp toplu mu hallediyorsun nedir.Hepiniz birlik olup bana saldırıyorsunuz arkadan ikisinin sırtını kolluyorsun seni etiketleyip bana sallıyorlar falan ondan sonra bana niye yazdın ? e kime yazacağım. :D
sen bana sallamadıkça ben sana video yapmıyorum MW yalandan mağduriyet uydurma yav.

Bu itiraf için de teşekkür ederim sallamadıkça video yapanları ifşa ettiğin için. :) Genelde sallayanlarla beraber gülüp eğleniyorsunuz ve bu adamları koruyorsun o yüzden azmettirici olarak görünüyorsun lobi lideriyim diyorsun ya birde.:hmm:
Her fırsatta onlara da saldırıyorsun, milleti bize karşı kışkırtmalarını görmüyor muyuz? @Sodex başkasıyla tartışıyor gidip hemen tartıştığı adamı dolduruyorsun hurdacılar tü kaka diye.

Her fırsatta onlara da saldırıyorsun, milleti bize karşı kışkırtmalarını görmüyor muyuz? @Sodex başkasıyla tartışıyor gidip hemen tartıştığı adamı dolduruyorsun hurdacılar tü kaka diye.
Yav he he.Herşeyi Invictus’un renk körlüğü yeşil fobisi başlattı adamın gördüğü dünyada yeşil rengine yer yok. :/ Ondan önce gül gibi geçinip gidiyorduk. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık