Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

Yediler bile ustam parazit filmindeki koreli ailenin zengin evini hacılaması gibi gitti lobin artık orası onların evi...
Bu savaş ilanı demektir. Shanks lobisine tam zamanlı dönüp hurdacılara nefes aldırmama zamanı gelmiş. @Dattebayo..! benim Garling'in Ginny'yi kaçırma ihtimaline karşı Shanks lobisi zarar görmesin diye sana gizliden verdiğim istifa mektubumu yırt usta.

Bu savaş ilanı demektir. Shanks lobisine tam zamanlı dönüp hurdacılara nefes aldırmama zamanı gelmiş. @Dattebayo..! benim Garling'in Ginny'yi kaçırma ihtimaline karşı Shanks lobisi zarar görmesin diye sana gizliden verdiğim istifa mektubumu yırt usta.
En başından Garling’ci değilmiş ustalar. Foyasını ortaya çıkarma planımız tuttu @Whitebear D @II. Invictus

Boşluğa düşmüş tiksavı Shanks lobisinden uzakta tutma görevini başarıyla yerine getirdiğin için teşekkür ederim. Cünüpler vadisi operasyonu tamamlandı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık