Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

Senin planını çözdüm. Önce herkese beğeni atıp dikkat çektin, sonrada kuzu postuna girip kendini acındırdın. Her lobiden bir karakter seçtin. yonko lobisinden wb, kılıç lobisinden mihawk, amiral lobisinden kuzan. ben banlıyken senle meselem olmadığı halde arkamdan sallamandan belliydi. düşene bir tekme vurup nam yapmaya çalıştın.
Ben Sana ne zaman sallamışım.o_O seni iki caps videomda kullandım birinde polat diğerinde Karahanlı'nın yerine koydum, sana salladığımı hiç hatırlamıyorum. Hatta bekle bulup atıcam videoları.

Bu videoyu yaptığım zamanlarda ben devrimcilerle kapışıyodum, hatırladığım kadarıyla bana hurdacı diyorlardı bende bunu yaptım bu videoda sallama var mı bence yok.

İkinci videoda bu bundada sallama yok ben sana ne zaman salladım valla anlamadım. Öyle taktik teknik lobi mobi insanların dikkatini çekmek için beğeni toplamak falan benim mesaj atmamamın bunlarla ilgisi yok. Hesabımın ismi gerçek adımdı değiştiremedim, insanlarda çok fazla etiket atmaya başladı mecbur cevap vermek zorunda kaldım. Sonra yan menüde isim değiştirme konusunu gördüm adımı Azo feyfa yaptım ondan sonra çok mesaj atmaya başladım, ben tamamen eğlencesine takılıyorum.

Son düzenleme:
Herkes kucak açsın istesem ona göre davranırdım, kimseye bulaşmaz rahat takılırdım, istesem şimdiye en güçlü iki lobi olan devrimci lobisine veya hurdacı lobisine girmiştim. Ben eğlencesine iki taraflada uğraşıyodum, caps konusunda barınmayı dayak yiye yiye öğrendim. Herkesle kucaklaşmak falan senin sözlerin karşısında şu şekil diyecek bir şey bulamadım.

Şu yazdığım yazıya baksana harbiden banlıyken ona salladığımı sanıp gıcık kapmış sandım, ciddi ciddi açıklama yapıyorum. bende diyorum hiç sallamadım neden böyle diyor makaraya alıyormuş.
Kanka makara yapıyorum ciddiye almam ama siz burada lobi muhabbetleri yaparken benim de kulaklarımı çınlatıyordun arada yav, bende fil gibi hafıza var aratıp buldurma şimdi. :hhh:

Kendini acındırmaya bak, ilk okuduğumuzda akılda şöyle biri canlanmıştı. Arkadan çıkan adama bak. @Kuroro @Whitebear D
Şurada beni kaybetti

istesem şimdiye en güçlü iki lobi olan devrimci lobisine veya hurdacı lobisine girmiştim.
Adam güçlü lobileri sayarken Shanks, Garling lobisinin adını bile anmıyor. Kurnaz bannerini kullandığından beri temkinli yaklaşıyordum zaten. Net ajan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık