Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

Herhangi iki devrimci :

İşin doğrusu bir veya bir buçuk ay önce yer işaretinde video biriktirdiğim twitter hesabını kapattım. Videoları orda biriktirdiğimi unuttum, bir ay geçtiği için twitter hesabı ve bütün biriktirdiğim videolar gitti. Şu an caps için kullanılabilecek video sayısı 0'a yakın. Banım açılınca twittera girdim bi baktım videolar yok şöyle oldum.

İşin doğrusu bir veya bir buçuk ay önce yer işaretinde video biriktirdiğim twitter hesabını kapattım. Videoları orda biriktirdiğimi unuttum, bir ay geçtiği için twitter hesabı ve bütün biriktirdiğim videolar gitti. Şu an caps için kullanılabilecek video sayısı 0'a yakın. Banım açılınca twittera girdim bi baktım videolar yok şöyle oldum.

Tüh lan çok üzüldüm geçmiş olsun azo

1119 öngörü konusundaki gifi görünce aklıma geldi.
Şu adamın videosuna Zoro ile ilgili komik şeyler yazan bir edit yapılmıştı. Elinde olan varsa paylaşsın. Biraz güleyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık